خانه / اخبار مسکن / واحدهای مسکن مهر در سال شمسی ۹۵ مشخص کردن تکلیف می‌شوند به‌جز…

واحدهای مسکن مهر در سال شمسی ۹۵ مشخص کردن تکلیف می‌شوند به‌جز…

واحدهای مسکن مهر در سال شمسی ۹۵ مشخص کردن تکلیف می‌شوند به‌جز…

|واحدهای مسکن مهر در سال شمسی ۹۵ مشخص کردن تکلیف می‌شوند به‌جز… از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ضمن اعلام اولویت‌های اجرایی آن شرکت در سال شمسی ۹۵ تأکید کرد: ما بایستی و حتما از سرمایه‌گذاری قسمت و بخش خصوصی در شهرهای جدید اکثرا و بیشتر بهره بری و استفاده کنیم.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حبیب‌اله طاهرخانی در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های عملیاتی شرکت عمران شهرهای جدید در سال شمسی ۹۵ اعلام کرد: پرونده واحدهای مسکن مهر به عنوان اصلی‌ترین اولویت شرکت عمران شهرهای جدید در قسمت و بخش عمده‌ای از شهرهای جدید به جز پرونده‌های شامل معارض حقوقی و همچنین واحدهای شهرستان جدید پردیس که دیرتر از سایر شهرها و روستاها شروع شده می باشد بایستی و حتما در سال شمسی جاری به اتمام برسد.

طاهرخانی در ادامه با تأکید بر رویکرد محله‌محوری شرکت مادر در افتتاح پروژه‌های مسکن مهر گفتن کرد: با توجه به آن رویکرد بایستی و حتما تمامی واحدها به همراه سرویس ها و خدمات روبنایی و همچنین زیربنایی افتتاح و همچنین به متقاضیان تحویل داده می شود. ما بایستی و حتما بعد از تهیه چارچوب و همچنین ساختارهای شهرهای جدید که در سال شمسی قبل انجام شد از ظرفیت سرمایه‌گذاری در قسمت و بخش خصوصی بهره بری و استفاده خیلی زیاد مناسبی داشته باشیم. خوشبختانه شرکت عمران شهرهای جدید شیوه‌نامه‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در آن خصوص را تنظیم کرده و همچنین آماده همکاری با قسمت و بخش خصوص خواهد بود. آن اقدام بدون شک بیشترین سرعت و همچنین جواب‌دهی را در مجموعه شهرهای جدید به دنبال خواهد شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید توسعه سیستم حمل و همچنین نقل ریلی و همچنین اتصال شهرهای جدید به کلانشهرها را یکی دیگر از مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های شرکت عمران در سال شمسی جاری اعلام کرد و همچنین گفت: در آن باره هماهنگی مناسبی با شرکت راه‌آهن به وجود آمده و همچنین در حال انجام اقدامات خوبی جهت راه‌اندازی قطارهای حومه‌ای هستیم. اجرای ادامه خط یک متروی شهرستان تهران به سمت شهرستان جدید پرند، دوخطه کردن مسیر ریلی تهران-پرند، اتمام پروژه قطار برقی شهرستان جدید هشتگرد و همچنین … از مهمترین پروژه‌های ریلی ما در سال شمسی جاری به شمار می‌روند.

آن مقام مسئول با گفتن آنکه درحال حاضر پروژه ساخت قطار برقی در چهار شهرستان جدید هشتگرد، بهارستان، گلبهار و همچنین فولادشهر آغاز شده می باشد گفت: هم‌اکنون پروژه‌های هشتگرد و همچنین بهارستان شامل پیشرفت مناسبی خواهند بود که بایستی و حتما مورد پیگیری جدی و همچنین متداومی قرار گیرند، از سوی دیگر بحث فاینانس پروژه گلبهار نیز بایستی و حتما طی سال شمسی جاری به پس نتیجه آن می شود که قابل قبولی برسد و همچنین همچنین قطار برقی شهرستان جدید فولادشهر که در چندین قسمت و بخش متنوع و گوناگون و مختلف شروع شده می باشد تا پایان سال شمسی پیگیری می شود.

طاهرخانی افزود: در حال حاضر پروژه‌های قطار برقی دوشهر جدید پردیس و همچنین سهند در مرحله طراحی خواهند بود. ضمن آن‌که تکمیل قطارهای حومه‌ای شهرهای دیگر شامل اندیشه و همچنین پرند را از طریق بحث قطارهای حومه‌ای پیگیری کرده و همچنین نیت و اراده داریم تا پایان امسال به مرحله خوبی برسانیم.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید در ادامه ارتقای کیفیت محیطی در شهرهای جدید را اولویت بعدی شرکت مادر اعلام کرد و همچنین به پایگاه خبری وزارت راه و همچنین شهرسازی افزود: اجرای طرح‌های هویت‌بخشی یکی از موارد و نکات مورد تأکید طرح‌های فضاهای شهری مطلوب می باشد که امیدورایم قسمت و بخش عمده‌ای از آن هم را در سال شمسی جدید به اجرا بگذاریم.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود صرفه جویی انرژی در شهرها و روستاها را موضوع مهم غیره ای در دستور کار سال شمسی جاری شرکت عمران گفتن کرد و همچنین گفت: آن پیشامد جدید می‌تواند ظرفیت بزرگی را در همه حوزه‌ها در کشور ساخته یا ایجاد کند. به همین منظور تفاهم‌نامه‌ای را با وزارت ساختمان و همچنین محیط زیست آلمان مبادله کرده و همچنین همکاری‌های منسجمی را در آن حوزه بین دو کشور شکل داده‌ایم. در آن راستا بایستی و حتما ساختمان‌های موجود را از لحاظ مقدار و اندازه و میزان مصرف انرژی ارزیابی کرده و همچنین با اجرای طرح‌های جدید آنها را بهتر از قبل کنیم.

طاهرخانی در پایان سخنانش فعال کردن پایانه‌های نفتی و همچنین بندری جنوب کشور با ساخته یا ایجاد نسل نوی شهرهای جدید را یکی دیگر از اقدامات مورد توجه شرکت عمران در سال شمسی ۹۵ اعلام کرد و همچنین گفت: تلاش داریم امسال عملیات اجرایی بخشی از نسل نوی شهرهای جدید را که در منطقه ها و مناطق جنوبی متمرکز بوده و همچنین همچنین شامل متقاضی خواهند بود آغاز کنیم.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

واحدهای مسکن مهر در سال شمسی ۹۵ مشخص کردن تکلیف می‌شوند به‌جز… در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:26 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …