خانه / اخبار مسکن / پرونده مسکن مهر در شهرستان سهند بسته می‌می شود

پرونده مسکن مهر در شهرستان سهند بسته می‌می شود

پرونده مسکن مهر در شهرستان سهند بسته می‌می شود

|پرونده مسکن مهر در شهرستان سهند بسته می‌می شود از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

‌قائم مقام وزیر راه و همچنین شهرسازی در مسائل مسکن مهر گفت: پرونده مسکن مهر در شهرستان جدید سهند تا پایان شهریور بسته می‌می شود.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ «احمد اصغری مهرآبادی»، در حاشیه افتتاح پروژه ۱۸۰ واحدی مسکن مهر ارم تبریز اظهار کرد: در آذربایجان‌شرقی، پروژه‌های وسیعی آغاز و همچنین عملیات اجرایی حدود ۱۲۲ هزار واحد پروژه مسکن مهر شروع شد، هم‌زمان با افتتاح پروژه ۱۸۰ واحدی، ۲۱۰۰ واحد در دیگر نقاط استان افتتاح می‌می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: در مجموع تا به امروز ۹۶ هزار واحد از مجموع ۱۲۲ هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان‌شرقی، افتتاح شده می باشد.

‌قائم مقام وزیر راه و همچنین شهرسازی در مسائل مسکن مهر از اتمام ۲۰ هزار واحد باقی مانده مسکن مهر در استان آذربایجان‌شرقی تا پایان سال شمسی خبر داد و همچنین گفت: به استثنای ۵۰۰۰ واحدی که شامل معارض می باشد و همچنین وزارت راه و همچنین شهرسازی برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه‌ای جهت آنها دارد، ۲۰ هزار واحد باقی مانده تا پایان سال شمسی افتتاح می‌می شود.

مهرآبادی یادآور شد: شهرستان جدید سهند شهرستان موفقی می باشد، امیدواریم تا پایان شهریورماه مساکن مهر آن شهرستان به اتمام برسد.

او همچنین با گفتن آن‌که در سطح کشور دو میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر آغاز و همچنین عملیات اجرایی یک میلیون و همچنین ۹۰۰ هزار واحد آن هم تا به امروز به پایان رسید، گفت: ۸۴ هزار واحد از تسهیلات بانکی بهره‌مند نشدند و همچنین جهت دو میلیون و همچنین ۱۶ هزار واحد با بانک‌های عامل قرار داد مشارکت منعقد شد.

او همچنین با اشاره به آن‌که از ابتدای آغاز به کار در حکومت یازدهم بیش از ۷۰۰ هزار واحد افتتاح شده می باشد، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال شمسی آن آمار از مرز یک میلیون واحد بگذرد.

قائم‌مقام وزیر راه و همچنین شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: سیاست اصلی وزارت خانه آن می باشد که هیچ واحدی بدون سرویس ها و خدمات زیربنایی تحویل نشود، زیرا و به درستی که حق شهروندان و مردم شهر استقرار در مسکن کامل می باشد.

پروژه ۱۸۰ واحدی ارم‌تبریز(مسکن مهر) مجتمع شهریار به همت انجمن خیرین مسکن‌ساز، اداره‌کل راه و همچنین شهرسازی و همچنین اداره‌کل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی افتتاح شد.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

پرونده مسکن مهر در شهرستان سهند بسته می‌می شود در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …