خانه / اخبار مسکن / تعریف جدید جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه

تعریف جدید جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه

تعریف جدید جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه

|تعریف جدید جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور می‌گوید: وقت آن هم می باشد که جهت اصلاح نظام دستمزد چاره‌ای بیاندیشیم زیرا و به درستی که شکاف بین دستمزد و همچنین تورم و همچنین توزیع نابرابر درآمدها، وضع معیشت کارگران را سخت کرده می باشد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ هادی ابوی اظهار کرد: مشخص کردن دستمزد و همچنین افزایش حقوق کارگرن به شیوه فعلی هیچگاه مورد رضایت کارگران نبوده می باشد زیرا ماده ۴۱ قانون کار و همچنین تبصره‌های آن هم به روش کامل اجرایی نشده می باشد.

او همچنین ادامه داد: همه ساله شورای عالی کار حداقل حقوق کارگران و همچنین مقدار و اندازه و میزان دریافتی آنها را مشخص کردن می کند و همچنین مابقی را به عهده کارگر و همچنین کارفرما می گذارد ولی باید توجه داشت به نظر می رسد که بایستی و حتما جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه تعاریف جدیدی داشته باشیم و همچنین در نظام دستمزد اصلاحاتی صورت بدهیم.

ابوی با گفتن آنکه جامعه کارگری ۴۰ قسمت و بخش جمعیت ایران را تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از ۷۰ قسمت و بخش کارگران در قسمت و بخش های سرویس ها و خدمات و همچنین صنوف مشغول کار خواهند بود ولی آن عده مزایای دستمزد، اضافه حقوق و همچنین حق جذب را ندارند و همچنین بسیاری از آنها فاقد فیش حقوقی و همچنین حکم کارگزینی خواهند بود.

آن مقام مسئول کارگری ادامه داد: در قبل قسمت و بخش افزایشی از محل مازاد تولید یا مازاد برگشتی جهت کارگران در نظر می‌گرفتند ولی امروز دیگر از آنها خبری نیست.

او همچنین درعین حال در مورد منطقه ای شدن دستمزد و همچنین مشخص کردن مزد برمبنای شرایط و همچنین تورم هر منطقه، گفت: منطقه ای شدن مزد عملی نیست زیرا و به درستی که موجب مهاجرت کارگران به کلان شهرها و روستاها می می شود. نباید کاری کرد که نیروهای کار به آن دلیل که کار نیست از منطقه ها و مناطق دور افتاده به شهرهای بزرگتر مهاجرت کنند و همچنین ازدیاد جمعیت و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات دیگر را رقم بزنند.

دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با اشاره به نشر فیشهای حقوقی مدیران بیمه اظهار کرد: واقعیت آن می باشد که هنگام و زمانی که دستمزدها از یک نظام منطقی و همچنین قانونمند تبعیت نکند به اختلاف طبقاتی و همچنین فاصله درآمدی منجر می می شود متاسفانه بعضا هنگام مشخص کردن دستمزد افرادی جهت حقوق کارگران اراده و تصمیم راسخ می‌گیرند که خود حقوق کلان گرفتن می کنند.

او همچنین با گفتن آنکه کارگران از توزیع نامناسب و همچنین ناعادلانه درآمدها رنج می‌برند، گفت: جهت ارتقای بهره‌وری و همچنین حقوق قوه کار بایستی و حتما یک طرح انگیزشی تعریف کرد و همچنین به قوه کاری که با همه وجود در خدمت بنگاه و همچنین تولید و همچنین کارفرما می باشد حقوق و همچنین پاداش مناسبی داد.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

تعریف جدید جهت مشخص کردن دستمزدی منطقی و همچنین عادلانه در تاریخ ۱۵ May 2016 | 8:31 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …