خانه / اخبار خراسان / ۳ مظنون کشتن و قتل کودک ۶ ساله در نیشابور بازداشت شدند

۳ مظنون کشتن و قتل کودک ۶ ساله در نیشابور بازداشت شدند

۳ مظنون کشتن و قتل کودک ۶ ساله در نیشابور بازداشت شدند

|۳ مظنون کشتن و قتل کودک ۶ ساله در نیشابور بازداشت شدند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از نیشابور، سرهنگ اکبر آقابیگی ظهر امروز در نخستین نشست خبری اظهار داشت: به‌لحاظ آنکه در حال انجام تحقیقات فنی هستیم، نمی‌توانیم بخشی از اطلاعات را عنوان کنیم تا در روند تحقیقات خللی ساخته یا ایجاد نشود. 

او همچنین افزود: مجبوریم جهت مقابله با کیف‌قاپان و همچنین سارقان موتورسیکلت‌ها، قوه پلیس با لباس فردی یا شخصی در منطقه ها و مناطق مورد نظر حضور یابند.

عضو شورای تامین شهرستان نیشابور گفتن کرد: هفته قبل ۶۰ دستگاه موتورسیکلت را توقیف کردیم که عموم آنها شامل پلاک تا داده شده یا پلاک قدیمی بودند و همچنین البته بعضی راکبان آنها مرتکب بعضی تخلفات شده و همچنین یا فاقد کلاه ایمنی بودند و همچنین البته پنج دستگاه نیز سرقتی بودند.

آقابیگی با گفتن آنکه نزاع، دزدی، مسائل مواد اعتیاد آور و مخدر بیشترین جرایم سطح شهرستان خواهند بود، خاطرنشان کرد: بایستی و حتما آستانه صبر شهروندان و مردم شهر را بالا برد تا بر سر هر موضوع کوچکی درگیر نشوند و همچنین البته  اکثرا و بیشتر جرایم دزدی، خورد خواهند بود.

او همچنین تصریح کرد: ما اکنون در باره بعضی محرمان با دور باطل مواجهیم تا جایی که سارقان معتاد دستگیر و همچنین راهی زندان می‌شوند و همچنین بعد تحمل حبس در دوران آزادی دوباره به اعتیاد و همچنین جهت تامین هزینه آن هم به دزدی روی می‌‌آورند.

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: از دغدغه‌های ما برخورد با مظاهر تهاجم فرهنگی زیرا و به درستی که بدحجابی و همچنین مسائل مقطعی زیرا و به درستی که روزه‌خواری می باشد که بایستی و حتما به کمک ارتقای فرهنگ خودکنترلی و همچنین تقویت آموزه‌های دینی که توسط نهادهای فرهنگی و همچنین رسانه‌ها انجام می‌می شود با اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اعلام شده از سلسله مراتب و همچنین طرح‌های بومی، شاهد کمترین آسیب‌ها و همچنین ناهنجاری‌ها باشیم و همچنین قطعا با هنجارشکنان برابر با دستور عمل‌ها برخورد می‌کنیم.

آقابیگی افزود: کلانتری ۱۳ به‌عنوان کلانتری مکنه (مدیریت کیفیت قوه انتظامی) انتخاب شده و همچنین در همین راستا در صدد ارتقای اوضاع محیطی رعایت حقوق شهروندی، برقراری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشاوره و همچنین تکریم ارباب رجوع در آن هم هستیم که کاملاً مشهود می باشد.

او همچنین تصریح کرد: راهبرد پلیس امروز، جامعه‌محوری می باشد و همچنین بر آن اعتقادیم که اضلاع مثلث سازمانی انتظامی، قوه انسانی، تجهیزات فنی، سرمایه و همچنین اعتماد فرهنگی و اجتماعی  می باشد تا امنیت شهروندان و مردم شهر تامین می شود.

فرمانده انتظامی نیشابور خواستار نشر خبرهای جدید در چارچوب انعکاس روشن و همچنین صحیح رویدادها به نقل از منابع معتبر و همچنین با رعایت حفظ منافع اقتصادی و مالی، طراوت بخشیدن به جامعه، ساخته یا ایجاد احساس امنیت در جامعه و همچنین امید به زندگی و همچنین ترویج روحیه قانون‌مداری شد.

آقابیگی با اشاره به آنکه امنیت فرآیندی می باشد که بایستی و حتما به سمت پایداری آن هم برویم، تصریح کرد: به‌عنوان یک پلیس مسلمان و همچنین ولایی با رعایت آموزش‌های گرفته شده و همچنین تجهیزات نوین بایستی و حتما خدمت می شود.  

انتهای پیام/

۳ مظنون کشتن و قتل کودک ۶ ساله در نیشابور بازداشت شدند در تاریخ ۱۵ May 2016 | 9:55 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …