خانه / اخبار خراسان / ۸ میلیارد ریال اعتبار به ساختمان جدید انتقال خون سبزوار اختصاص یافت

۸ میلیارد ریال اعتبار به ساختمان جدید انتقال خون سبزوار اختصاص یافت

۸ میلیارد ریال اعتبار به ساختمان جدید انتقال خون سبزوار اختصاص یافت

|۸ میلیارد ریال اعتبار به ساختمان جدید انتقال خون سبزوار اختصاص یافت از خراسان مسکن|

ابراهیم صنیعی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در سبزوار اظهار داشت: جهت احداث ساختمان جدید پایگاه انتقال خون سبزوار ۸ میلیارد ریال اعتبار در سال شمسی ۹۵ اختصاص داده شده می باشد.

صنیعی گفت: طرح ساخت ساختمان جدید پایگاه انتقال خون سبزوار در سال شمسی ۹۴ تعریف و همچنین فرآیند مطالعات آن هم انجام و همچنین پیمانکار آن هم مشخص شده می باشد.

او همچنین  افزود: در حال حاضر  فاز دوم طرح تصویب شده و مصوب قانون شده و همچنین به پیمانکار طرح نیز ابلاغ شده که با جذب اعتبارات امسال طرح وارد فاز اجرایی می می شود.

صنیعی گفت: امیدواریم همچنین و علاوه بر اختصاص ردیف‌های اقتصادی و مالی تصویب شده و مصوب قانون با اختصاص ردیف‌های اعتباری دیگر در سال شمسی جاری بتوانیم قسمت و بخش مهمی از طرح را اجرا و همچنین در سال شمسی ۹۶ با تامین مابقی اعتبارات مورد مستلزم و نیاز پروژه را به پایان و همچنین بهره برداری کنیم.

او همچنین تصریح کرد: احداث پایگاه انتقال خون سبزوار یک ضرورت مهم جهت شهرستان می باشد. با توجه به افزایش تعداد مراکز درمانی و همچنین بیمارستانی در شهرستان، آن مراکز مستلزم و نیاز جدی به خون خواهند داشت که در آن باره بایستی و حتما تلاش بیشتری جهت احداث پایگاه صورت گیرد.

انتهای پیام/

۸ میلیارد ریال اعتبار به ساختمان جدید انتقال خون سبزوار اختصاص یافت در تاریخ ۱۵ May 2016 | 9:17 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …