خانه / اخبار مسکن / تهران چهارشنبه بارانی می باشد

تهران چهارشنبه بارانی می باشد

تهران چهارشنبه بارانی می باشد

|تهران چهارشنبه بارانی می باشد از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیر کل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی از وقوع پدیده گرد و همچنین خاک و همچنین کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب و همچنین غرب کشور خبر داد و همچنین افزود: روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت سامانه جدید بارشی وارد کشور می‌می شود.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و همچنین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت، در قسمت و بخش‌هایی از شمال غرب در ساعات بعدازظهر و همچنین اوایل شب بارش پراکنده باران، گاهی رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد رخ خواهد داد.

او همچنین اظهارکرد: آن شرایط در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت، با شمالی شدن جریانات بر روی سواحل دریای خزر و همچنین به تدریج شمال شرق کشور نیز پیش‌بینی می‌می شود، همچنین در آن روز جهت جنوب غرب و همچنین پاره‌ای از منطقه ها و مناطق غرب کشور باد و همچنین گرد و همچنین خاک رخ خواهد داد که موجب کاهش دید افقی و همچنین کیفیت هوا خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی افزود: روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت با وارد شدن سامانه بارشی به کشور جهت شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و همچنین ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و همچنین سمنان در ساعات بعدازظهر و همچنین اوایل شب رگبار باران همراه با رعدوبرق و همچنین وزش باد پیش‌بینی می‌می شود، همچنین در آن روز جهت بعضی از نقاط مرکز، شمال شرق، شرق و همچنین جنوب شرق نیز در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده پیش‌بینی می می شود.

پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت، کمی ابری، همراه با وزش باد، در بعضی ساعات وزش باد شدید و همچنین در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت، کمی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری، همراه با بارش پراکنده و همچنین وزش باد با حداکثر و همچنین حداقل دمای ۳۵ و همچنین ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

تهران چهارشنبه بارانی می باشد در تاریخ ۱۶ May 2016 | 1:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …