خانه / اخبار خراسان / عرضه اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

عرضه اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

عرضه اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد

|عرضه اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد از خراسان مسکن|

محمدرضا مزجی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: سال شمسی قبل در مجموع ۱۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت جهت خطوط قطار شهری مشهد نشر یافته شده شد که از میان ۵۰۰ میلیارد تومان مرتبط به خط ۲ قطار شهری مشهد بود و همچنین ۵۰۰ میلیارد تومان نیز به خط ۳ اختصاص داشت.

دست یار شهردار مشهد مقدس گفت: درصدد هستیم آن اوراق مشارکت جهت تملک و همچنین ساخت بافت فرسوده حرم رضوی، آبکوه و همچنین میان امام و پیشوا حسین(ع) نیز نشر یافته شده می شود و همچنین مقدمات آن کار نیز فراهم شده و همچنین امیدواریم یک‌هزار و همچنین ۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت در آن باره نشر یافته شده می شود.

مزجی افزود: همچنین خوشبختانه خرید اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد با استقبال خیلی زیاد خوبی از شهروندان مواجه شده می باشد و همچنین تا ۳۰ اردیبهشت نیز مرحله دوم فروش آن اوراق ادامه دارد.

دست یار شهردار مشهد‌مقدس گفت: در تمامی مراحل مرتبط به نشر و همچنین عرضه آن اوراق نظارت مناسبی از سوی شهرداری مشهد صورت می‌گیرد.

مزجی تصریح کرد: نقطه غیره ای که در مورد اوراق مشارکت وجود دارد آن می باشد که آن اوراق صرفاً در آن هم پروژه‌ای که اوراق جهت آنها نشر یافته شده شده می باشد به مصرف می‌رسد و همچنین نمی‌توانیم جهت سایر پروژه‌ها از آن هم بهره بری و استفاده کنیم.

دست یار اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به موافقت حکومت با پرداخت ۳۰ قسمت و بخش اصل و همچنین سود اوراق خط ۲ قطار شهری مشهد، اظهار داشت: امیدواریم بر اساس توافقات قبلی، حکومت پرداخت ۵۰ قسمت و بخش اصل و همچنین سود آن اوراق را به دست بگیرد.

انتهای پیام/

عرضه اوراق مشارکت خط ۲ قطار شهری مشهد تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد در تاریخ ۱۶ May 2016 | 9:53 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …