خانه / اخبار خراسان / حکومت جهت"مشهد ۲۰۱۷" ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد

حکومت جهت"مشهد ۲۰۱۷" ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد

حکومت جهت"مشهد ۲۰۱۷" ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد

|حکومت جهت"مشهد ۲۰۱۷" ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد مقدوری ظهر امروز در نشستی خبری در محل استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: به تا حال ۱۰۰ پروژه عمرانی جهت ارتقای جایگاه زیارتی و همچنین گردشگری مشهد در کارگروه ستاد عمرانی مشهد ۲۰۱۷ تصویب شده و مصوب قانون شده می باشد.

دست یار هماهنگی مسائل عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: از آن تعداد پروژه، به ترتیب ۳۶، ۳۲، ۱۴ و همچنین ۱۸ پروژه مرتبط به قسمت و بخش‌های معماری و همچنین شهرسازی، حمل و همچنین نقل، هوشمندسازی و همچنین زیرساختی می باشد.

مقدوری گفت: هزار و همچنین ۲۲۴ میلیارد تومان اعتبار جهت آن پروژه‌ها از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف دولتی، عمومی، مشارکت قسمت و بخش خصوصی و همچنین اعتبارات شهرداری‌ها تامین می‌می شود.

او همچنین اولویت پروژه‌های مورد پیگیری را با قسمت و بخش‌های مرتبط به میراث فرهنگی و همچنین تاریخی و همچنین فضاهای شهری مشهد دانست و همچنین گفت: در ارتباط و رابطه با مباحث فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ نیز تعریف هفته‌های فرهنگی، نمایش همایش‌های تخصصی گوناگون، نمایشگاه اکسپوی اسلامی و همچنین نشست‌های تخصصی دنبال می می شود.

مقدوری با گفتن آنکه انتخاب مشهد مقدس جهت پایتخت فرهنگ کشورهای اسلامی در سال شمسی ۲۰۱۱ صورت گرفت، افزود: در سال شمسی ۲۰۱۷ همچنین و علاوه بر مشهد شهرهای سنار از کشور سودان، عمان از اردن، کاپالا از اوگاندا نیز پایتخت فرهنگ کشورهای اسلامی در حوزه عربی و همچنین آفریقایی خواهند بود.

او همچنین گفت: با تاکید وزیر کشور، محورهای مشارکت سایر استان‌ها در قسمت و بخش‌های پروژه‌های میراث فرهنگی و همچنین تاریخی، آرامگاه فردوسی و همچنین شهرستان توس، نمادسازی در فضاهای شهری و همچنین نمایش رویدادهای فرهنگی مشهد ۲۰۱۷ تعریف شده می باشد.

مقدوری افزود: نهاد میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنین گردشگری در ارتباط و رابطه با مرمت و همچنین بازسازی بخشی از ساختمان‌های تاریخی را عهده دار شده می باشد و همچنین همچنین چندین موسسه قسمت و بخش خصوصی نیز آمادگی خود جهت سرمایه گذاری را اعلام کرده اند.

او همچنین با گفتن آنکه حکومت جهت مشهد ۲۰۱۷ ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد، اظهار داشت: تامین بودجه بر عهده وزراتخانه‌های مربوطه می باشد و همچنین لایحه پیشنهادی نیز توسط وزارت خانه‌های راه و همچنین شهرسازی، فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی و همچنین نهاد میراث فرهنگی، صنایع دستی و همچنین گردشگری تهیه شده که به زودی تقدیم حکومت می‌می شود.

انتهای پیام/

حکومت جهت"مشهد ۲۰۱۷" ردیف اعتباری مستقل تعریف نکرده می باشد در تاریخ ۱۷ May 2016 | 10:52 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …