خانه / اخبار مسکن / ارتباط مسکن با نفت و همچنین سودهای بانکی

ارتباط مسکن با نفت و همچنین سودهای بانکی

ارتباط مسکن با نفت و همچنین سودهای بانکی

|ارتباط مسکن با نفت و همچنین سودهای بانکی از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

یک کارشناس مسکن گفت: در صورتی که درآمدهای نفتی افزایش یابد و همچنین سیستم بانکی از پرداخت سودهای بالا دست بردارد می‌قدرت به رونق مسکن امیدوار بود.

 

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محمدمهدی مافی اظهار کرد: در صورتی که مشکل نرخ‌های بانکی حل نشود قسمت و بخش مسکن هیچ‌گاه از رکود درنمی‌آید. آن مقدار و اندازه و میزان حجم نقدینگی با بهره‌های بالا ضداشتغال می باشد که اشتغال را در همه قسمت و بخش‌ها شامل قسمت و بخش پیشتاز مسکن تحت تاثیر قرار داده می باشد.

او همچنین افزود: حکومت می‌گوید ما دوست نداریم کاهش سود، دستوری باشد ولی به نظر من آن پاک کردن صورت مساله می باشد. حکومت خیلی زیاد قوی می باشد و همچنین قسمت و بخش‌های اقتصادی در مقابل آن هم خیلی زیاد ضعیف خواهند بود. لذا حکومت می‌تواند با سیاست‌هایی که صورت می‌دهد قسمت و بخش خصوصی را در راستای اهداف ملی هدایت کند.

آن کارشناس مسکن، نبود تناسب الگوی تولید با قدرت خرید و همچنین هم‌چنین نبود نقدینگی در قسمت و بخش عرضه و همچنین تقاضای موثر را از دیگر معظلات و مسائل و مشکلات قسمت و بخش مسکن عنوان و همچنین تاکید کرد: به نظر می‌رسد حکومت بدون توجه به مسائل مهمی همچون اصلاح سیستم بانکی، تنها با ساده‌انگاری به مسائل جزئی همچون افزایش وام فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کند که با آن اقدامات نمی‌قدرت به رونق مسکن در بعدی‌ی نزدیک امیدوار بود.

او همچنین گفت: شهروندان و مردم شهر حساب می‌کنند در صورتی که به جای خرید مسکن پولشان را به بانک بسپارند در عرض چهار سال شمسی دو برابر می‌می شود. آن منجر به خروج سرمایه‌ها از قسمت و بخش‌های تولیدی شامل تولید مسکن شده و همچنین به نظر من آن مساله جهت حکومت‌های بعدی تغییر پیدا کردن به بحران می‌می شود.

مافی خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده در مواقعی که فروش نفت بالا می‌رود قسمت و بخش‌های اقتصادی راه می‌افتند. ولی باید توجه داشت هم‌اکنون به دلیل کاهش نرخ نفت، حکومت قادر به پرداخت بدهی خود به پیمانکاران قسمت و بخش خصوصی نیست و همچنین طبعا به آن پروژه‌ها وارد شدن نمی‌کند. تا زمانی که آن اوضاع ادامه دارد رکود از قسمت و بخش مسکن رخت برنمی‌بندد. لذا در صورتی که حکومت بودجه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به قسمت و بخش‌های عمرانی ارایه بدهد و همچنین در کنار آن هم قسمت و بخش تولید را تقویت کند، می‌قدرت به راه افتادن قسمت و بخش مسکن امیدوار بود.

آن کارشناس مسکن، نتایج طرح جامع مسکن به عنوان آخرین تحلیل اوضاع مسکن که توسط وزارت راه و همچنین شهرسازی ارایه شده نشان می‌دهد مستلزم و نیاز به مسکن هنوز در کشور وجود دارد. ولی باید توجه داشت در شرایط فعلی بسیاری خانواده‌ها نمی‌توانند مسکن ایده‌آل خود را تهیه کنند. بنابراین به مسکن فرودست قانع شده‌اند. آن نشان می‌دهد که مستلزم و نیاز مسکن وجود دارد ولی باید توجه داشت مستلزم و نیاز موثر وارد بازار نمی‌می شود.

او همچنین با گفتن آن‌که مشکل تشکیل خانواده در کشور ما معضلی می باشد که بایستی و حتما فکری جهت آن هم کرد، افزود: یکی از ملزومات تشکیل خانواده توانایی تامین مسکن چه در بازار اجاره و همچنین چه در بازار خرید می باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه زیرا و به درستی که قدرت خرید نیست، تشکیل خانواده اتفاق نمی‌افتد که قطعا در بعدی می‌تواند معضلات فرهنگی و اجتماعی جهت کشور ساخته یا ایجاد کند.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

ارتباط مسکن با نفت و همچنین سودهای بانکی در تاریخ ۱۸ May 2016 | 7:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …