خانه / اخبار خراسان / اوراق مشارکت شهرداری مشهد عام المنفعه می باشد

اوراق مشارکت شهرداری مشهد عام المنفعه می باشد

اوراق مشارکت شهرداری مشهد عام المنفعه می باشد

|اوراق مشارکت شهرداری مشهد عام المنفعه می باشد از خراسان مسکن|

محمد سهیلی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با گفتن آنکه اوراق مشارکت شهری، توسعه و همچنین آبادانی شهرستان را رقم می‌زنند و همچنین عام النفعه خواهند بود، اظهار داشت: شهروندان مشهدی نقش محورگونه خود را در گردش اقتصاد شهرستان با مشارکت در پروژه‌های شهرداری از طریق خرید اوراق مشارکت نشان دهند.

سهیلی با اشاره به اوراق مشارکت به عنوان عامل تاثیرگذار بر اقتصاد شهری، افزود: شهروندان مشهدی همواره حمایت خود را از پروژه‌های شهرداری در قالب خرید اوراق مشارکت نشان داده‌اند و همچنین در فرایند تکمیل خط دو قطار شهری نیز به مشارکت آنان نیازمندیم.

او همچنین با گفتن آنکه آن مشارکت عقلانی و همچنین شرعی می باشد، تصریح کرد: بهره بردار آن خدمت نیز خود شهروندان خواهند بود.

ریاست کمیسیون بودجه، برنامه جذاب و جالب و خوب، مسائل اداری و همچنین فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهرستان مشهد خاطر نشان کرد: نه تنها شهروندان مشهدی به تا حال استقبال خوبی از سرمایه گذاری در پروژه‌های شهرداری داشتند، بلکه  شهروندان سایر شهرهای کشور نیز در آن مشارکت شرکت کرده و همچنین هر یک به مقدار و اندازه خود در توسعه، عمران و همچنین آبادانی شهرستان مشهد سهیم خواهند بود که در قبال وجه مادی، اجر معنوی جهت آنان در برخواهد داشت.

انتهای پیام/

اوراق مشارکت شهرداری مشهد عام المنفعه می باشد در تاریخ ۱۸ May 2016 | 8:12 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …