خانه / اخبار مسکن / افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین

افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین

افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین

|افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین از خراسان مسکن|

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز با اعلام اتمام ۱۵ هزار واحد مسکن در سال شمسی جاری، از افتتاح بیش از ۴ هزار واحد در دو ماهه نخست سال شمسی جاری خبر داد.

ساخت ۱۵ هزار واحد جدید

افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز با اعلام اتمام ۱۵ هزار واحد مسکن در سال شمسی جاری، از افتتاح بیش از ۴ هزار واحد در دو ماهه نخست سال شمسی جاری خبر داد.

 کیومرث سلگی در گفتن آخرین اوضاع ساخت مسکن توسط خیرین مسکن‌ساز گفت: انجمن خیرین مسکن‌ساز، ساخت حدود ۱۵ هزار واحد مسکن از واحدهای باقی‌مانده را از سال شمسی‌های قبل در برنامه جذاب و جالب و خوب دارد که در اکثرا و بیشتر استان‌های کشور پراکنده خواهند بود.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز، افزود: از آن تعداد حدود ۴ هزار و همچنین ۳۸۷ واحد آماده افتتاح شد و همچنین بخشی از آنها شاملِ ۳۴۵ واحد مسکونی در نظرآباد، ۱۸۰ واحد در تبریز و همچنین ۷۲ واحد در مینودشت استان گلستان می باشد که با حضور خیرین، بهره‌برداران و همچنین شهروندان و مردم شهر به بهره‌برداری رسیده می باشد.

سلگی با اشاره به آنکه در هفته قبل پروژه ۷۲ واحدی مینودشت توسط خیرین و همچنین بهره‌برداران در استان گلستان افتتاح شد، ادامه داد: انجمن خیرین مسکن‌ساز برنامه جذاب و جالب و خوب سالانه‌ای دارد که در ابتدای هرسال ابلاغ می‌می شود و همچنین معمولا در اختیار هیات امنای انجمن می باشد و همچنین در چارچوب اهداف و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی می باشد که انجمن مرکز سیاستگذاری می‌کند.

آن فعال مسکن‌ساز همچنین در مورد زمانبندی انجام کارها و همچنین تاخیر یا زود تحویل دادن واحدهایی که توسط انجمن خیرین مسکن ساز ساخته و همچنین تحویل می‌می شود گفت: میانگین اجرای پروژه‌هایی که تعریف و همچنین بر اساس آنها نیز اعتبار تامین می‌شوند دو سال شمسی می باشد که بر مبنای آن هم نیز اجرا به طول می‌انجامد. ولی باید توجه داشت نقطه حائز اهمیت نقش شهروندان و مردم شهر در ساخت و همچنین اتمام واحدهاست که کمک کننده و همچنین مشخص کردن کننده انجمن خیرین مسکن‌ساز می باشد.

او همچنین افزود: از آنجایی که مسکن، کالای خاص می باشد قطعا مشارکت شهروندان و مردم شهر تاثیرگذار می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های زمانبندی را در صورت مشارکت شهروندان و مردم شهر بهتر به سرانجام می‌رسانیم.

ارسال به فیسبوک
ارسال به لینکداین
ارسال به توییتر


افتتاح ۴ هزار واحد مسکن خیرین در تاریخ ۱۹ May 2016 | 11:11 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …