خانه / اخبار خراسان / ۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج در سال شمسی ۹۴ در خراسان رضوی پرداخت شد

۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج در سال شمسی ۹۴ در خراسان رضوی پرداخت شد

۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج در سال شمسی ۹۴ در خراسان رضوی پرداخت شد

|۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج در سال شمسی ۹۴ در خراسان رضوی پرداخت شد از خراسان مسکن|

علی رسولیان در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: جهت امسال هنوز سقف پرداختی مقدار و اندازه و میزان وام ازدواج ابلاغ و همچنین به آن هم عمل نشده زیرا بایستی و حتما جهت مشخص کردن آن هم منتظر تصویب لایحه بودجه شد.

او همچنین با گفتن آنکه تا کنون محدودیتی جهت پرداخت وام ازدواج در خراسان رضوی وجود نداشته می باشد، خاطرنشان کرد: هنور جهت افزایش مقدار و اندازه و میزان وام ازدواج تصمیمی گرفته نشده و همچنین جهت آن موضوع بایستی و حتما بعد از نهایی شدن لایحه بودجه برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرد.

مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به روش‌هایی که جهت تسهیل گرفتن وام ازدواج بهره بری و استفاده می‌می شود، گفتن کرد: در همین راستا تمام بانک‌های عامل در خراسان رضوی می‌توانند آن تسهیلات را پرداخت کرده و همچنین صندوق کارآفرینی هم در آن حوزه می‌تواند وارد عمل می شود.

رسولیان خاطرنشان کرد: هم اکنون تمام پرونده‌ها جهت افرادی که ازدواج کرده و همچنین درخواست وام داشته باشد در دست تشکیل بوده و همچنین هیچ سقفی جهت آنها در نظر گرفته نشده و همچنین می‌قدرت جهت پرداخت تمام آنها برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرد.

انتهای پیام/

 

۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج در سال شمسی ۹۴ در خراسان رضوی پرداخت شد در تاریخ ۱۹ May 2016 | 9:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …