خانه / اخبار خراسان / تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی دارایی ها هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک ریاست سابق در کارخانه نیسان شرق

تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی دارایی ها هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک ریاست سابق در کارخانه نیسان شرق

تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی دارایی ها هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک ریاست سابق در کارخانه نیسان شرق

|تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی دارایی ها هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک ریاست سابق در کارخانه نیسان شرق از خراسان مسکن|

قربان اعظمی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: در مسابقات کشوری کونگ فو، جام خلیج فارس که ۱۰ اردیبهشت ماه  در مریوان کردستان برگزار شد حضور فعالی داشتیم  و همچنین تیم بانوان نیز ۱۶ اردیبهشت مسابقه داشتند و همچنین در حال حاضر نفرات منتخب در آبادان و همچنین خرمشهر به رقابت می‌پردازند.

او همچنین افزود: تمرین مشترک با تمامی مسئولان سبک‌های استان و همچنین روسای هیئت‌های شهرستان در سالن تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شد ضمن آنکه دو جلسه ویژه مسئولان سبک‌ها برگزار کردیم و همچنین روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه تقویم اسپورت و ورزشی فدراسیون در مجمع بررسی کردن و همچنین عملیات اجرای آن هم آغاز می‌می شود.

اعظمی تصریح کرد: جهت سال شمسی  جاری چندین مسابقه در رده‌های سنی متنوع و گوناگون و مختلف پیش بینی شده و همچنین دوره‌های مربیگری و همچنین داوری نیز پیرامون آشنایی با فنون جدید، کلاس‌های استاژ پیگیری می‌می شود.

سرپرست هیئت کونگ فو خراسان رضوی عنوان کرد: از ۱۴ فروردین ماه ۹۵ مسئولیت هیئت کونگ فو خراسان رضوی به من محول شده ولی باید توجه داشت متاسفانه مدیران قبلی هیئت تمامی دارایی ها ثبت شده در هیئت کونگ فو مانند تلفن، پرینتر، فکس، کامپیوترها، یخچال، دوربین عکاسی و همچنین فیلمبرداری، ۱۲۸ عدد تخته تاتامی، دسته چک و همچنین تمام اسنادی که مرتبط به هیئت می باشد را با خود برده‌اند.

او همچنین گفتن کرد: تخته تاتامی نداریم و همچنین جهت تمرینات و همچنین مسابقات بایستی و حتما به سالن‌هایی برویم که امکانات داشته باشند. با وجود آنکه نامه ‌نگاری کرده ایم ولی باید توجه داشت هنوز لوازم هیئت بازگردانده نشده، حتی مُهر هیئت را جدید و تو و تازه گرفتن کرده‌ایم. مدیران قبلی هیئت می‌گویند دسته چک در کارخانه نیسان شرق جامانده و همچنین در جابه‌جایی‌های دفتر آن کارخانه گم شده، نمی‌دانم ریاست هیئت کونگ فو با دسته چک هیئت در کارخانه نیسان شرق چه می‌کرده می باشد.

اعظمی گفت: به نهاد ورزش و همچنین جوانان نامه زده‌ایم و همچنین صبوریان اعلام کرده که  پیگیری می‌کنم ولی باید توجه داشت به تا حال هیچ اتفاقی نیفتاده می باشد.

او همچنین افزود: منزل و خانه کونگ فو در استان خراسان نداریم ولی باید توجه داشت در صورتی که درخواست کنیم نهاد ورزش و همچنین جوانان زمین در اختیارمان قرار می‌دهد البته جهت ساخت آن زمین بایستی و حتما خیرین را پای کار بیاوریم، آن پروژه زمان بر می باشد و همچنین چندسال طول می‌کشد چرا که منزل و خانه کونگ فو بایستی و حتما مانند منزل و خانه ووشو مجهز باشد.

سرپرست هیئت کونگ فو با اشاره به تشکیل کمیته استعدادیابی در آن هیئت اظهار داشت: افرادی که از طریق استعدادیابی معرفی می‌شوند به تا حال محک جدی نخورده‌اند به همین دلیل بازیکنان را به مسابقات کشوری اعزام می‌کنیم، بعد از فصل امتحانات فراخوانی را جهت جذب بازیکنان بااستعداد برگزار می‌کنیم و همچنین از آن استعدادها در اردوهای بهره بری و استفاده خواهیم کرد.

او همچنین در مورد بازیکنان ملی پوش عنوان کرد: سال شمسی قبل ۴ فرد یا شخص ازبانوان کونگ فو کار به مسابقات تیم ملی اعزامی گرجستان دعوت شدند و همچنین در تیم ملی آقایان نیز یک بازیکن اعزامی داشتیم البته در حال حاضر نیز بازیکنان در اردوی انتخابی تیم ملی به سر می‌برند.

اعظمی افزود: در هیئت کونگ فو استان خراسان رضوی ۵ هزار فرد یا شخص بیمه شده داریم البته نسبت به قبل کاهش پیدا کرده ولی باید توجه داشت امسال فدراسیون اعلام کرده به ازای هر بیمه شده در استان دو هزار تومان به حساب هیئت استان واریز می‌می شود و همچنین پیش بینی می‌کنیم امسال ۱۰ هزار فرد یا شخص عضو بیمه شده در سطح استان خراسان رضوی داشته باشیم.

سرپرست هیئت کونگ فو اظهار داشت:رشته کونگ فو همچنین و علاوه بر شهرستان مشهد در توابع، شهرک‌های اطراف مشهد مانند شهرک طوس، همت آباد باشگاه ورزش داریم ، شهرستان‌های نیشابور، تایباد، کاشمر، صالح آباد، گناباد، قوچان، فریمان، بجستان، سبزوار، سرخس، تربت جام، تربت حیدریه، شاندیز و همچنین بردسکن  نیز در رشته کونگ فو خیلی زیاد فعال خواهند بود.

او همچنین گفتن کرد: در حال حاضر ۱۰۰ باشگاه فعال در سطح استان خراسان رضوی داریم که به صورت قوانین و قانونی مشغول به فعالیت خواهند بود.

اعظمی در مورد سبک‌های فعال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰سبک  در استان فعال می باشد که شامل سبک توآ، فو کمپو، نیوکونگ فو، پارس رزم، جنگ آوران، پرتوآ، گرات سان، گیلما، توآدور شامل آن سبک‌ها خواهند بود.

انتهای پیام/

تخلفات روسای قبلی هیئت کونگ‌فو /غارت تمامی دارایی ها هیئت توسط مسئولان قبلی/دسته چک ریاست سابق در کارخانه نیسان شرق در تاریخ ۲۰ May 2016 | 7:12 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …