خانه / اخبار مسکن / جزییات محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان اعلام شد

جزییات محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان اعلام شد

جزییات محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان اعلام شد

|جزییات محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان اعلام شد از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

وزارت راه و همچنین شهرسازی جزییات محدودیت‌ها و همچنین ممنوعیت‌های ترافیکی آخر هفته از چهارشنبه تا یکشنبه سوم خرداد‌ماه را اعلام کرد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ با توجه به تعطیلی‌های چند روزه آخر هفته که با تعطیلی یکشنبه هفته بعدی همزمان می‌می شود احتمالا جاده‌های کشور بار ترافیکی سنگینی را خواهند دید.

از آن‌رو وزارت راه و همچنین شهرسازی فهرستی از محدودیت‌ها و همچنین ممنوعیت‌های تردد در طول آن روزها را اعلام کرده می باشد.

براین اساس، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه لغایت ۲ بامداد روز دوشنبه در محورهای کرج – چالوس، هراز – فیروزکوه و همچنین محور تهران – سمنان – مشهد و همچنین برعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و همچنین کامیونت نیز در محور کرج به چالوس ممنوع اعلام شده می باشد.

در آن محور همچنین از روز جمعه ۳۱ اردیبهشت در ساعت ۱۵ الی ساعت ۲ بامداد روز شنبه تردد انواع وسائل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و همچنین با اعلام ماموران پلیس راه از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه الی ۲ بامداد شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع می باشد.

همین شرایط جهت روز یکشنبه نیز ادامه دارد و همچنین تردد‌ها از ساعت ۱۴ روز یکشنبه از کرج به مرز‌ن‌آباد یک طرفه و همچنین از ساعت ۱۶:۳۰ از جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین در محور هراز نیز محدودیت‌های ترافیکی اعمال می می شود. به آن ترتیب تردد انواع تریلر در آن جاده ممنوع می باشد و همچنین تردد کامیون‌ها نیز به استثنای مواد سوختی و همچنین فاسد‌شدنی از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه الی ۸ صبح روز دوشنبه ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۳ روز یکشنبه تا ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه از رود‌هن به آب‌اسک می باشد.

در محور فیروزکوه تردد انواع تریلرها و همچنین کامیون‌ها به استثنای مواد سوختی و همچنین فاسد‌شدنی در طول آن ایام ممنوع اعلام شده می باشد.

در محور قدیم رشت – قزوین و همچنین اردبیل – آستارا نیز محدودیت تردد کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و همچنین فاسد‌شدنی ممنوع اعلام شده می باشد.

همچنین وزارت راه و همچنین شهرسازی شش جاده را نیز به دلیل مداخلاتی جوی مسدود اعلام کرده می باشد. براین اساس محورهای شمشک به دیزین، رودان به بندرعباس، سی‌سخت به بیده، بخشی از باند رفت آزادراه رشت به قزوین، محدوده توته کابن ، کمربندی دهلران و همچنین اندیشمک و همچنین محور اولنگ به شاهرود جاده‌هایی خواهند بود که به دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام شده‌اند.

همچنین براساس اعلام آن وزارت خانه محورهای دماوند – فیروزکوه، کرج – چالوس، آزاد‌راه تهران – قم و همچنین محور قدیم آن دو شهرستان، آزادراه تهران – ساوه، محور اختصاصی فرودگاه امام و پیشوا خمینی (ره) و همچنین محور هراز جاده‌های منتهی به پایتخت خواهند بود که در طول آن روزها در قسمت و بخش‌هایی از آنها محدودیت‌های ترافیکی به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای وجود دارد.

همچنین وزارت راه و همچنین شهرسازی آمار جاده‌های پرتردد کشور در طول یک شبانه‌روز قبل را اعلام کرده که براین اساس محورهای کرج – تهران، کرج – قزوین، قزوین – کرج و همچنین تهران – کرج با ثبت بیش از ۱۰۰ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده‌های ایران بودند. بعد از آن هم نیز در فهرست ۱۰ جاده اصلی تماما راه‌هایی قرار دارند که به پایتخت منتهی می‌شوند.

 

ایسنا

جزییات محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان اعلام شد در تاریخ ۱۸ May 2016 | 6:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …