خانه / اخبار مسکن / طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد

طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد

طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد

|طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد از خراسان مسکن|

دست یار مسکن و همچنین ساختمان وزارت راه و همچنین شهرسازی گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده می باشد و همچنین بلافاصله بعد از اتمام مسکن مهر اجرا خواهد شد.

طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد

دست یار مسکن و همچنین ساختمان وزارت راه و همچنین شهرسازی گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده می باشد و همچنین بلافاصله بعد از اتمام مسکن مهر اجرا خواهد شد.

حامد مظاهریان اظهار کرد: طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده می باشد و همچنین بلافاصله که پروژه مسکن مهر در پایان سال شمسی جاری به اتمام رسید برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ما درخصوص مسکن فرهنگی و اجتماعی اجرا می‌می شود. حتی توافقات آن طرح انجام شده و همچنین به راحتی قابلیت گسترش دارد. بودجه‌ای که هم‌اکنون در مسکن مهر می باشد نیز صرف مسکن فرهنگی و اجتماعی خواهد شد.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، او همچنین هم‌چنین با اشاره به افزایش ۱۹ درصدی معاملات مسکن تهران در فروردین ۹۵ نسبت به فروردین ۹۴ افزود: آن پیش‌نشانه خوبی جهت خروج از رکود مسکن می باشد. هم‌اکنون منتظریم تا آمار اردیبهشت ماه نیز ارایه می شود که در صورتی که روند رو به رشد معاملات در چند ماه بعدی تداوم یابد پیش‌بینی اکثریت قریب به اتفاق متخصصین اقتصادی و همچنین مسائل مسکن مبنی بر خروج از رکود مسکن در نیمه سال شمسی جاری بررسی کننده و پروهشگر خواهد شد.

دست یار مسکن و همچنین ساختمان وزارت راه و همچنین شهرسازی درخصوص برنامه جذاب و جالب و خوب آن وزارت خانه جهت افزایش متوسط عمر و همچنین ایمنی ساختمان‌ها گفت: افزایش طول عمر ساختمان‌ها دو بال دارد؛ یکی تغییر مقررات و همچنین انضباط شهری می باشد که بتوانیم به قوانین شهری تداوم دهیم و همچنین با ارزش‌های خلق‌الساعه اقتصادی، ساختمان‌های خوب ساخته شده را در معرض خطر قرار ندهیم. دومین مساله از طریق بهره بری و استفاده از مصالح مقاوم و همچنین سرویس ها و خدمات مهندسی قابل قبول، امکان‌پذیر می باشد.

به گفته‌ی مظاهریان، هدف مقررات ملی ساختمان که فراگیرترین مقررات در باره ساختمان می باشد ایمنی، آسایش، صرفه اقتصادی و همچنین بهداشت می باشد. مقابله در برابر حریق در همه‌ی مقررات ملی جایگاه اساسی دارد؛ زیرا می‌تواند به چندین هدف اصلی مقررات ملی جامه‌ی عمل بپوشاند.

او همچنین خاطرنشان کرد: در سال شمسی‌های اخیر شاهد افزایش حوادث ناشی از حریق هستیم که بخشی از آن هم ناشی از پدیده شهرنشینی در جهان مدرن می باشد. به همین دلیل پرداختن به موضوع حریق و همچنین اجرای مقررات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن هم می‌تواند کمک کند که قوه انسانی، شهروندان و مردم شهر و همچنین سرمایه‌های آنها محافظت می شود.

ارسال به فیسبوک
ارسال به لینکداین
ارسال به توییتر


طرح مسکن فرهنگی و اجتماعی آماده شد در تاریخ ۲۰ May 2016 | 12:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …