خانه / اخبار مسکن / تلاش‌ جهت‌ تغییر پیدا کردن‌ منزل و خانه‌ وثوق‌الدوله‌ به‌ …

تلاش‌ جهت‌ تغییر پیدا کردن‌ منزل و خانه‌ وثوق‌الدوله‌ به‌ …

تلاش‌ جهت‌ تغییر پیدا کردن‌ منزل و خانه‌ وثوق‌الدوله‌ به‌ …

|تلاش‌ جهت‌ تغییر پیدا کردن‌ منزل و خانه‌ وثوق‌الدوله‌ به‌ … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

شهردارمنطقه ۱۴ از تغییر پیدا کردن منزل و خانه وثوق الدوله (منزل و خانه پهناور و بزرگ آقا در سریال شهرزاد) به پارک بانوان در صورت موافقت بنیاد مستضعفان خبرداد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ فرهود حمیدی با گفتن آنکه یکی از موضوعات مهمی که همواره جهت منطقه اهمیت داشته و همچنین دارد ساماندهی بازارگل منطقه بوده گفت: بر همین اساس مقرر شد طرح ساماندهی بازارگل در شورای شهرستان مطرح و همچنین بعد از بررسی کردن‌های گرفته شده زمینی جهت آن منظور اختصاص داده می شود.

حمیدی در ادامه به جاذبه بازار گل در آن منطقه اشاره کرد و همچنین با گفتن آنکه بازار گل را می‌قدرت از اصلی ترین جاذبه‌های گردشگری منطقه ۱۴ دانست، اضافه کرد: با توجه به طرح شهرداری تهران جهت معرفی تهران به ایرانیان، ساماندهی بازارگل اولویت مهمی می باشد که امیدواریم هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرد چراکه هم اکنون نیز جهت خدمت رسانی به بازدیدکنندگان بازارگل با مشکلاتی مواجه هستیم.

او با اشاره به بازدید مسجدجامعی از منزل و خانه وثوق الدوله نیز گفت: آن منزل و خانه جزو منزل و خانه‌های تاریخی تهران می باشد که از فضای سبز خوبی برخوردار می باشد و همچنین به دنبال پیشنهاد مسجدجامعی به دنبال خریداری آن هم و همچنین تغییر پیدا کردن به بوستان بانوان هستیم که جهت آن امر نیازمند همکاری بنیادمستضعفان انقلاب اسلامی هستیم که مالکیت آن ملک را بر عهده دارد.

بنا براعلام روابط عمومی منطقه۱۴،‌ فرهودی احیاء و همچنین زنده سازی زمین‌های کشاورزی منطقه را نیز دیگر اولویت شهرداری منطقه ۱۴ دانست و همچنین اشاره کرد: بعد از بازدید عضو شورای شهرستان بعضی کشاورزان خواستار تامین امنیت زمین‌های کشاورزی خود شده بودند که جهت تحقق آن امر شهرداری تلاش کرده تا با وارد شدن ارگان‌های مرتبط خواسته آن شهروندان نیز تامین می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

تلاش‌ جهت‌ تغییر پیدا کردن‌ منزل و خانه‌ وثوق‌الدوله‌ به‌ … در تاریخ ۲۱ May 2016 | 9:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …