خانه / اخبار مسکن / وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های مسکن مهر به ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های مسکن مهر به ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های مسکن مهر به ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند

|وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های مسکن مهر به ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار فنی و همچنین نظارت نهاد نوسازی، توسعه و همچنین تجهیز مدارس کشور گفت: در حال حاضر ۳۳ قسمت و بخش مدارس کشور به دلیل فرسودگی مستلزم و نیاز به تخریب و همچنین نوسازی و همچنین یا مقاوم سازی دارند.

 

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ امان الله عباسی در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه، اظهار کرد: آمار مدارس ناایمن طی سال شمسی های قبل ۶۷ قسمت و بخش بود که با همت خیرین مدرسه ساز به ۳۳ قسمت و بخش کاهش یافته می باشد.

عباسی یادآور شد: از سال شمسی ۷۸ تا پایان سال شمسی قبل ۱۲ هزار و همچنین ۳۰۰ طرح آموزشی در قالب ۵۹ هزار و همچنین ۳۰۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز و همچنین با مشارکت حکومت احداث شد.

او همچنین با گفتن آنکه به ‌روش متوسط ۲۰ قسمت و بخش از فضاهای آموزشی ساخته شده در کشور به همت خیرین مدرسه‌ ساز بوده می باشد، گفت: از ۵۰۰ هزار کلاس درس موجود در کشور ۱۰۰هزار کلاس درس توسط خیرین ساخته شده می باشد.

او همچنین به کمبود مدرسه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید های مسکن مهر نیز اشاره و همچنین اظهار کرد: هم اکنون وبسایت و مرکز خبرهای جدید های مسکن مهر کشور ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند که امیدوارم توسط خیرین و همچنین کمک حکومت آن مشکل رفع می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌های مسکن مهر به ۳۵ هزار مدرسه مستلزم و نیاز دارند در تاریخ ۲۱ May 2016 | 9:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …