خانه / اخبار خراسان / باره جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض مشهد فراهم می‌می شود

باره جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض مشهد فراهم می‌می شود

باره جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض مشهد فراهم می‌می شود

|باره جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض مشهد فراهم می‌می شود از خراسان مسکن|

انسیه غفور شعرباف در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در باره مرکز طبیعی تفریحی هفت حوض اظهار داشت: جمعیت شهرستان مشهد بیش از سه میلیون فرد یا شخص می باشد که سالانه پذیرای بیش از ۲۵ میلیون زائر نیز می باشد؛ مستلزم و نیاز به آن مراکز آن هم هم در شهرستان مشهد به شدت احساس می‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: مشهد مقدس به عنوان شهری زیارتی، همچنین و علاوه بر نقش زیارت جایگاه ویژه‌ای در بین شهروندان و مردم شهر ایران از حیث گردشگری و همچنین خرید دارد و همچنین آن امر اقتضا می‌کند مراکز طبیعی- تفریحی توسعه پیدا کند.

غفوری شعرباف عنوان کرد: فضای گردشگری در مشهد جهت بهره بری و استفاده زائر و همچنین مجاور با کمبودهایی مواجه می باشد؛ در صورتی که چه دو مرکز طرقبه و همچنین شاندیز به عنوان یک فرصت جهت مشهد به شمار می روند ولی آن مراکز در روزهای خاص دائما با تراکم جمعیت و همچنین ترافیک بالا مواجه خواهند بود که آن موضوع ضرورت ساخته یا ایجاد مراکز طبیعی و همچنین تفریحی غیره ای مانند هفت حوض را در مشهد اکثرا و بیشتر نشان می دهد.

عضو کمیسون فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین زیارت شورای شهرستان مشهد، با گفتن آنکه شهرداری مشهد با ساخته یا ایجاد مرکز طبیعی- تفریحی هفت حوض سعی کرده آن کمبود را جبران کند؛ افزود: امیدواریم با بهره برداری از آن مرکز همه زائرین از امکانات و همچنین فضای آن مکان بکر و همچنین خاص بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین با اشاره به اقدامات زیر ساختی پروژه هفت حوض، اظهار داشت: آن اقدامات زیرساختی گرچه در توسعه آن مرکز موثر می باشد ولی جهت آنکه آن جاذبه‌های گردشگری هم کسب دخل و درآمد و همچنین ساخته یا ایجاد اشتغال کنند و همچنین هم آنکه همه عموم شهروندان و مردم شهر از آن هم بهره مند شوند، نیازمند طرح‌های سرمایه گذاری می باشد.

او همچنین در باره نقش مراکز طبیعی و همچنین تفریحی در سلامت روانی جامعه اظهار داشت: وجود چنین مراکزی قطعا تاثیر بسزایی در سلامت روحی و همچنین روانی زائران و همچنین بخصوص ساکنین مشهد دارد.

غفوری شعرباف گفت: امیدواریم اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در جهت جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض و همچنین بهره مندی عموم شهروندان و مردم شهر از آن منطقه نمونه گردشگری برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین اجرا می شود.

انتهای پیام/

باره جذب سرمایه گذار جهت توسعه پروژه هفت حوض مشهد فراهم می‌می شود در تاریخ ۲۴ May 2016 | 10:35 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …