خانه / اخبار خراسان / ۳۶ هزار و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص در معاملات اردیبهشت بورس خراسان‌رضوی شرکت کردند

۳۶ هزار و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص در معاملات اردیبهشت بورس خراسان‌رضوی شرکت کردند

۳۶ هزار و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص در معاملات اردیبهشت بورس خراسان‌رضوی شرکت کردند

|۳۶ هزار و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص در معاملات اردیبهشت بورس خراسان‌رضوی شرکت کردند از خراسان مسکن|

حسین خدادوست در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: ۵۲۷ کد سهامداری جدید در اردیبهشت‌ماه امسال صادر شده و همچنین حجم معاملات انجام شده در  آن مدت ۱۱۲۹ میلیون سهم بوده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه ارزش خرید و همچنین فروش یکی از شاخص‌های مهم در ارزیابی عملکرد بورس منطقه‌ای می باشد، خاطرنشان کرد: در اردیبهشت‌ماه امسال ۲۵۵۷ میلیارد ریال ارزش خرید و همچنین فروش سهام‌های معاملات بوده می باشد.

مدیر بورس منطقه‌ای خراسان رضوی افزود: متوسط ارزش خرید و همچنین فروش بورس هر روز خدا بورس در خراسان رضوی ۱۲۱ هزار و همچنین ۷۴۹ میلیارد ریال بوده می باشد.

خدادوست با گفتن آنکه ۷۵ ایستگاه معاملاتی در خراسان رضوی فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: ارزش بازاری شرکت‌های استان ۳۰ هزار و همچنین ۶۲ میلیارد ریال بوده و همچنین شاخص کل نرخ در پایان دوره ۷۶ هزار و همچنین ۴۱۳ می باشد.

مدیر بورس منطقه‌ای خراسان رضوی افزود: ۱۴ ساعت آموزش جهت ۱۰۵ فرد یا شخص در خراسان‌رضوی انجام شده و همچنین تعداد ۱۴ شرکت در معاملات آن بورس منطقه‌ای فعالیت دارند.

انتهای پیام/

۳۶ هزار و همچنین ۱۰۰ فرد یا شخص در معاملات اردیبهشت بورس خراسان‌رضوی شرکت کردند در تاریخ ۲۵ May 2016 | 7:28 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …