خانه / اخبار مسکن / افزایش ۱۰ درجه‌ای دما با مصرف تمام سوخت‌های فسیلی

افزایش ۱۰ درجه‌ای دما با مصرف تمام سوخت‌های فسیلی

افزایش ۱۰ درجه‌ای دما با مصرف تمام سوخت‌های فسیلی

|افزایش ۱۰ درجه‌ای دما با مصرف تمام سوخت‌های فسیلی از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد در صورتی که تمام سوخت‌های فسیلی مصرف شوند زمین ۱۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌تر می‌می شود.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ در آن بررسی کردن آمده می باشد در صورتی که تمامی سوخت‌های فسیلی مورد بهره بری و استفاده قرار گیرند سیاره زمین ۱۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌تر می‌می شود و همچنین در آن شرایط بعضی از منطقه ها و مناطق، غیرقابل سکونت شده و همچنین خسارت‌های جدی بر سلامت انسان، منابع غذایی و همچنین اقتصاد جهانی وارد می‌می شود.

همچنین امروز قطب شمال با سرعت بالایی رو به گرم شدن می باشد و همچنین حتی می‌تواند تا سال شمسی ۲۳۰۰ گرم‌تر شده و همچنین دمای آن هم تا ۲۰ درجه سانتی‌گراد افزایش یابد.

“کاتارزینا توکارسکا” از دانشگاه ویکتوریا در کانادا گفت: بایستی و حتما توجه داشته باشیم در صورتی که اقدامی جهت کاهش تغییرات اقلیمی در نظر گرفته نشود چه اتفاقی رخ خواهد داد. در صورتی که چه قرارداد تغییرات اقلیمی پاریس به امضای بزرگان و رهبران کشورهای جهان رسیده ولی باید توجه داشت به تا حال اقدامی در آن باره انجام نشده می باشد.

نشر گاز کربن ناشی از سوخت‌های فسیلی نقش چشمگیری در گرمای جهانی دارد به گونه‌ای که به زودی سال شمسی ۲۰۱۶ به لحاظ بالا بودن دمای هوا از سال شمسی ۲۰۱۵ پیشی می‌گیرد. همچنین موج گرمای فزاینده در قسمت و بخش‌هایی از جهان شرایط را جهت زندگی انسان طاقت‌فرسا کرده می باشد.

به به گفته روزنامه‌ گاردین، در قرارداد پاریس کشورهای جهان توافق کردند تا افزایش دمای جهان را محدود کرده و همچنین آن هم را کمتر از دو درجه سانتی‌گراد نگه دارند که معادل نشر یک تریلیون تن کربن می باشد. در صورتی که روند فعلی نشر گاز کربن ادامه پیدا کند تا پایان قرن، دو تریلیون گاز کربن نشر یافته شده می‌می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

افزایش ۱۰ درجه‌ای دما با مصرف تمام سوخت‌های فسیلی در تاریخ ۲۵ May 2016 | 12:58 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …