خانه / اخبار خراسان / تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ساخت زائرسراها در دستور کار می باشد

تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ساخت زائرسراها در دستور کار می باشد

تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ساخت زائرسراها در دستور کار می باشد

|تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ساخت زائرسراها در دستور کار می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس  به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به همراه جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی تعدادی از اراضی آستان قدس رضوی را در نقاط متنوع و گوناگون و مختلف شهرستان مشهد مورد بازدید و همچنین جوانب متنوع و گوناگون و مختلف احداث آن اماکن را مورد بررسی کردن قرار داد.

در آن بازدید دست یار فنی و همچنین عمران موقوفات آستان قدس رضوی گزارشی از مکان‌های پیشنهادی و همچنین طرح‌ها و همچنین نقشه‌های آماده شده جهت ساخت آن فضاها به تولیت آستان قدس رضوی ارایه داد.

نزدیکی به حرم مطهر، در نظر گرفتن فضاهای فرهنگی و همچنین رفاهی، امکان بهره‌برداری قشر متوسط به پایین جامعه، وجود مکان‌های تفریح و همچنین بازی جهت کودکان، دسترسی و همچنین تردد آسان به حرم مطهر، و همچنین بهره‌برداری از مشارکت واقفین و همچنین خیرین شامل موارد و نکات مدنظر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی جهت احداث زائرسرای مناسب بود.

تولیت آستان قدس رضوی در جریان آن بازدید ابراز امیدواری کرد به‌ زودی شاهد به ثمر نشستن تلاش‌های همکاران در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری باشیم.

انتهای پیام/

تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه ساخت زائرسراها در دستور کار می باشد در تاریخ ۲۷ May 2016 | 3:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …