خانه / اخبار خراسان / بانک‌های خراسان‌رضوی الزام به پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیونی دارند

بانک‌های خراسان‌رضوی الزام به پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیونی دارند

بانک‌های خراسان‌رضوی الزام به پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیونی دارند

|بانک‌های خراسان‌رضوی الزام به پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیونی دارند از خراسان مسکن|

علی رسولیان در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: البته بایستی و حتما در نظر داشت هنوز ابلاغ رسمی جهت پرداخت وام ازدواج نیامده و همچنین جهت آن هم سقف و همچنین کفی معین نشده می باشد.

او همچنین تأکید کرد: با آن حال تسهیلات ازدواج از انواع تسهیلاتی نیست که استان‌ها بتوانند در مورد آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی داشته باشند و همچنین تمام سیاست‌ها از مرکز ابلاغ می‌می شود.

مدیرکل هماهنگی مسائل اقتصادی و همچنین بین‌الملل استانداری خراسان‌رضوی افزود: با آن حال باز هم بایستی و حتما منتظر ابلاغ دقیق شیوه اجرایی وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی جهت پرداخت در استان‌ها بود و همچنین در آن هم زمان بانک‌ها نمی‌توانند از پرداخت آن هم سر باز بزنند.

رسولیان با گفتن آنکه سال شمسی قبل بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان وام ازدواج  به متقاضیان در خراسان‌رضوی پرداخت شده می باشد، خاطرنشان کرد: در سال شمسی قبل جهت آن موضوع هیچ نوع محدودیتی وجود نداشت و همچنین امسال نیز جهت آن موضوع تا کنون سقفی در نظر گرفته نشده می باشد.

انتهای پیام/

بانک‌های خراسان‌رضوی الزام به پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیونی دارند در تاریخ ۲۸ May 2016 | 9:34 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …