خانه / اخبار خراسان / تکذیب تغییر کاربری ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) مشهد/ آماده همکاری با فدراسیون فوتبال هستیم

تکذیب تغییر کاربری ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) مشهد/ آماده همکاری با فدراسیون فوتبال هستیم

تکذیب تغییر کاربری ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) مشهد/ آماده همکاری با فدراسیون فوتبال هستیم

|تکذیب تغییر کاربری ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) مشهد/ آماده همکاری با فدراسیون فوتبال هستیم از خراسان مسکن|

حسین یوسفی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در ارتباط با نمایش بازی در ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) اظهار داشت: در آن ارتباط و رابطه چیزی به ما از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نشده ولی باید توجه داشت مجموعه تربیت بدنی آستان‌قدس رضوی آماده هرگونه همکاری با تیم‌های ملی را دارد.

او همچنین در مورد زمان بهره‌برداری از ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) گفت: مشکلی از نظر بهره‌برداری نداریم و همچنین در صورت اعلام مستلزم و نیاز و همچنین تمایل تیم ملی به نمایش آن مسابقات در مجموعه امام و پیشوا رضا(ع) کارها را به نحو احسن و همچنین ایده‌آل به پایان می‌رسانیم و همچنین مدیران فدراسیون فوتبال از آن بابت نگرانی نداشته‌باشند.

یوسفی در پاسخ به مطلبی مبنی بر آنکه گفته می‌می شود ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) تغییر کاربری داده و همچنین تنها جهت مسابقات دوومیدانی بهره بری و استفاده می‌می شود، اظهار داشت: قویاً آن موضوع را تکذیب می‌کنم و همچنین چنین موضوعی صحت ندارد.

مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس همچنین در باره آنکه آیا ممکن می باشد شورای تامین استان با نمایش مسابقه پهناور و بزرگ در ورزشگاهی واقع در مرکز شهرستان مخالفت کند، گفتن کرد: با شورای تامین وقت، مکاتبات لازمه صورت گرفت و همچنین از آن بابت دغدغه‌ای نبود. با شورای تامین فعلی نیز مکاتبات لازمه را صورت می‌دهیم. بعید می‌دانم با توجه به امکانات موجود، مخالفتی باشد و همچنین ان‌شاءلله که مشکل ویژه ای نخواهدبود.

یوسفی خاطرنشان کرد: از نمایش بازی‌های ملی استقبال می‌کنیم زیرا سبب ساخته یا ایجاد دلگرمی و همچنین شور بالایی در فضای شهری مشهد و همچنین خراسان می‌می شود.

انتهای پیام/

تکذیب تغییر کاربری ورزشگاه امام و پیشوا رضا(ع) مشهد/ آماده همکاری با فدراسیون فوتبال هستیم در تاریخ ۳۰ May 2016 | 8:11 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …