خانه / اخبار خراسان / جذب ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار جهت مددجویان بهزیستی شهرستان تایباد

جذب ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار جهت مددجویان بهزیستی شهرستان تایباد

جذب ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار جهت مددجویان بهزیستی شهرستان تایباد

|جذب ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار جهت مددجویان بهزیستی شهرستان تایباد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از تایباد، حمید رضا پوریوسف عصر امروز در مراسم تودیع و همچنین معارفه ریاست جدید اداره بهزیستی شهرستان تایباد اظهار داشت: در شهرستان تایباد به دلیل بافت مذهبی و همچنین فرهنگی، خیلی از معضلاتی که در سایر نقاط استان و همچنین کشور شاهد هستیم در آن شهرستان وجود ندارد ولی معلولیت از مهمترین مشکلاتی می باشد که تایباد از نسبت آماری بالاتری رنج می‌برد.

او همچنین افزود: یک فرزند معلول که براثر بی توجهی خانواده‌ها و همچنین به علت ازدواج فامیلی متولد می‌می شود، هزار برابر مشکلاتش از سایر اشخاص تحت پوشش بهزیستی جهت جامعه پرهزینه‌تر و همچنین جهت خانواده‌ها شامل آسیب‌های روحی و همچنین روانی بیشتری می باشد.

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی بر جلب حمایت و همچنین اعتماد شهروندان و مردم شهر به نهاد بهزیستی تاکید کرد و همچنین گفت: بهزیستی نیازمند توسعه و همچنین اعتماد فرهنگی و اجتماعی می باشد و همچنین جامعه نیازمند نشاط و همچنین شادی حلال می باشد.

پوریوسف گفت: احداث ۴۰ واحد مسکن مهر جهت مددجویان، احداث و همچنین پیاده سازی و راه اندازی دو مرکز مشاوره ترک اعتیاد و همچنین روان شناسی در شهرستان، جذب یک میلیارد و همچنین ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت توانمندسازی مدجویان و همچنین اشتغال ۳۰۰ مددجو در تعاونی فراگیر شامل مهمترین اقدامات بهزیستی تایباد طی مدت چند سال شمسی قبل بوده می باشد.

در پایان مراسم از زحمات علیرضا حسین پور ریاست سابق بهزیستی تایباد تقدیر به عمل آمد و همچنین مهدی عزتی به عنوان ریاست جدید اداره بهزستی شهرستان معرفی شد؛ او همچنین هفت سال شمسی ریاست بهزیستی شهرستان باخرز را به دست داشته می باشد.

انتهای پیام/

جذب ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار جهت مددجویان بهزیستی شهرستان تایباد در تاریخ ۱ June 2016 | 3:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …