خانه / اخبار خراسان / شب شعر "راه امام و پیشوا" به همت حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

شب شعر "راه امام و پیشوا" به همت حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

شب شعر "راه امام و پیشوا" به همت حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

|شب شعر "راه امام و پیشوا" به همت حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

سیدجواد رفائی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس، رونمایی از پوستر و همچنین یادمان ۱۵ خرداد را یکی از ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ۱۵ خرداد در مشهد عنوان و همچنین اظهار داشت: پوستری از تصویرسازی با موضوع قیام خونین پانزده خرداد اثری از مریم خلج از هنرمندان حوزه هنری خراسان رضوی در قطع ۷۰*۵۰ چاپ شده می باشد که همراه با یادمان آن روز، رونمایی خواهد شد. آن اثر در در قسمت و بخش هنرهای تجسمی جشنواره سراسری طلوع عنوان برگزیده را به‌دست آورده بود.

او همچنین ضمن اشاره به نمایش کارگاه تذهیب و همچنین نگارگری به مناسبت آن ایام ادامه داد: در سال شمسی قبل به مناسب ارتحال امام و پیشوا خمینی (ره) همنویسی خوشنویسی اشعار امام و پیشوا (ره) برگزار شد که امسال آن آثار نگارگری و همچنین تذهیب خواهد شد.

ریاست حوزه هنری خراسان‌رضوی تصریح کرد: در آن کارگاه که چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۱۸ در حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود جمعی از اساتید و همچنین هنرمندان هنر تذهیب و همچنین نگارگری استان حضور خواهند داشت.

رفائی نمایش شب شعری با عنوان «راه امام و پیشوا» به مناسب سالروز وفات امام و پیشوا خمینی‌(ره) را از دیگر ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن ایام نام برد و همچنین ادامه داد: در آن مراسم شاعران مشهدی به شعرخوانی در سوگ امام و پیشوا (ره) می‌پردازند.

او همچنین گفتن کرد: آن شب شعر چهارشنبه ۱۲خرداد، ساعت ۱۷ در حسینیه هنر واقع در خیابان مدرس برگزار می‌می شود.

دبیر اجرای جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کوتاه دینی رویش به نقد و همچنین بررسی کردن آثار اکران شده در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب روح‌الله اشاره کرد و همچنین افزود: هفته قبل همزمان با ۱۲ استان کشور و همچنین با مشارکت انجمن سینمای جوون و همچنین حوزه هنری خراسان‌رضوی، فیلم دیدنی و جذاب‌های راه‌یافته به قسمت و بخش مسابقه نخستین جشنواره روح‎الله در پردیس سینمایی هویزه به دیدن کردن و نمایش گذاشته شد.

او همچنین ادامه داد: بعضی از آن آثار در برنامه جذاب و جالب و خوب برداشت کوتاه آن هفته که در پردیس سینمایی هویزه برگزار می‌می شود، مورد نقد و همچنین بررسی کردن قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

شب شعر "راه امام و پیشوا" به همت حوزه هنری خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۱ June 2016 | 8:50 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …