خانه / اخبار خراسان / بهره بری و استفاده از موتور برقی جهت حمل بار به منظور کاهش آلودگی در مشهد مقدس

بهره بری و استفاده از موتور برقی جهت حمل بار به منظور کاهش آلودگی در مشهد مقدس

بهره بری و استفاده از موتور برقی جهت حمل بار به منظور کاهش آلودگی در مشهد مقدس

|بهره بری و استفاده از موتور برقی جهت حمل بار به منظور کاهش آلودگی در مشهد مقدس از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس حسین مختاری ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی که در سالن جلسات آن نهاد برگزار شد، اظهار داشت: گام برداشتن به سوی اقتصاد مقاومتی در شهرها و روستاها به راحتی انجام می‌می شود.

او همچنین با تأکید بر آنکه بایستی و حتما جهت تغییر سیاست‌های جامعه مشارکت شهروندان و مردم شهر نیز همراه با نهاد‌های متنوع و گوناگون و مختلف باشد، خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های عمومی شهروندان و مردم شهر در شهرها و روستاها می‌تواند نیروهای پراکنده را تجمیع کرده و همچنین به کمک مدیریت شهری بیاید.

مدیرعامل نهاد مدیریت حمل و همچنین نقل بار درون شهری و همچنین حومه شهرداری مشهد با اشاره به بند ۱۶ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: از آن پس با متخلفان اضافه بار در مشهد برخورد جدی می‌می شود زیرا آن اشخاص سالیانه مبلغ هنگفتی را به زیرساخت‌های شهری خسارت وارد می‌کند.

مختاری با اشاره به نامگذاری شعار سال شمسی، گفتن کرد: در همین راستا نوسازی ناوگان حمل و همچنین نقل بار جهت کاهش مصرف سوخت و همچنین حفاظت از محیط زیست در دستور کار قرار داده شده می باشد.

او همچنین افزود: همچنین بهره بری و استفاده از موتورهای برقی بومی و همچنین خودروهای باری سبک نیز از اقداماتی می باشد که در دستور کار قرار گرفته تا بتوان از معظلات و مسائل و مشکلات موجود در محیط زیست کاست.

انتهای پیام/

بهره بری و استفاده از موتور برقی جهت حمل بار به منظور کاهش آلودگی در مشهد مقدس در تاریخ ۲ June 2016 | 8:30 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …