خانه / اخبار خراسان / کشفیات میوه قاچاق در خراسان رضوی حدود ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد

کشفیات میوه قاچاق در خراسان رضوی حدود ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد

کشفیات میوه قاچاق در خراسان رضوی حدود ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد

|کشفیات میوه قاچاق در خراسان رضوی حدود ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد از خراسان مسکن|

ابراهیم افشاری در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: مجموعاً کشفیات قاچاق در سال شمسی ۹۴ حدود ۲۰ قسمت و بخش نسبت به سالل قبل افزایش داشته می باشد.

او همچنین با تأکید بر آنکه ابلاغ برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جامع پیشگیری از قاچاق کالاها سبب رشد کشفیات در آن قسمت و بخش شده می باشد، خاطرنشان کرد: همچنین و علاوه بر رشد میان کشفیات بین ۵۰ تا ۶۰ قسمت و بخش از قاچاق پیشگیری شده می باشد.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و همچنین ارز خراسان رضوی با اشاره به افزایش مقدار و اندازه و میزان کشفیات کالاهای قاچاق در خراسان رضوی گفتن کرد: مقدار و اندازه و میزان کشفیات تلفن همراه صددرصد افزایش داشته و همچنین همچنین کالاهای ممنوعه نیز ۲۰ قسمت و بخش نسبت به سال شمسی قبل افزاش کشف داشته‌اند.

افشاری با تأکید بر آنکه حجم خیلی زیاد بالایی از محموله‌های قاچاق وارد کشور می‌شوند که ۸ تا ۱۰ قسمت و بخش آن هم وارد خراسان رضوی می‌شوند، خاطرنشان کرد: در سال شمسی ۹۴ حدود ۱۵ میلیارد دلار کالای قاچاق وارد کشور شده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه روند وارد شدن کالای قاچاق به کشور رو به تنزل بوده می باشد، اظهار داشت: کالای قاچاق سبب از بین رفتن تولیدات داخلی و همچنین به وجود آمدن مشکل جهت آنها شده که بایستی و حتما مبارزه اکثرا و بیشتر با آن هم را در دستور کار قرار داد.

انتهای پیام/

کشفیات میوه قاچاق در خراسان رضوی حدود ۴۰۰ قسمت و بخش افزایش داشته می باشد در تاریخ ۲ June 2016 | 9:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …