خانه / اخبار مسکن / ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط بنیاد برکت در …

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط بنیاد برکت در …

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط بنیاد برکت در …

|ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط بنیاد برکت در … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) از ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین در استان کرمانشاه خبر داد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛آن واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) در منطقه ها و مناطق محروم و همچنین کم‌تر برخوردار استان کرمانشاه ساخته شده و همچنین به خانواده‌های نیازمند واگذار خواهد شد.

تفاهم‌نامه‌ی ساخت و همچنین تکمیل ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین روز چهارشنبه ۱۲ خرداد در جریان سفر تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین دکتر محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) به کرمانشاه در استانداری آن استان به امضا خواهد رسید.

در همین حال عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت از سرمایه‌گذاری جدید آن بنیاد با حجم بیش از ۱۱۰۰ میلیارد ریال در استان کرمانشاه در سال شمسی ۱۳۹۵ خبر داد و همچنین گفت آن سرمایه‌گذاری با هدف محروم و بی بهره زدایی از منطقه ها و مناطق محروم و همچنین کم‌تر توسعه‌یافته‌ی آن استان و همچنین در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف شامل توانمندسازی اقتصادی و همچنین کارآفرینی، ساخت مدرسه، مراکز فرهنگی – مذهبی، مسائل زیربنایی و همچنین ارایه‌ی سرویس ها و خدمات سلامت، بیمه‌ای، حمایتی و همچنین عام‌المنفعه انجام خواهد گرفت.

هم‌اینک ساخت چهار هزار و همچنین ۴۰۲ واحد مسکن محرومین با اعتباری بالغ بر ۲۳۸ میلیارد ریال، از سوی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) در دست اجراست که به تا حال بیش از یک هزار و همچنین ۴۵۰ واحد آن هم به بهره‌برداری رسیده یا آماده‌ی افتتاح می باشد. ساخت مسکن محرومین شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های بنیاد برکت جهت محروم و بی بهره‌زدایی می باشد که با جدیت از سوی آن بنیاد در منطقه ها و مناطق محروم و همچنین کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور دنبال می‌می شود.

با سفر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) و همچنین هیئت همراه در روزهای چهارشنبه و همچنین پنج‌شنبه ۱۲ و همچنین ۱۳ خرداد ماه به سه استان کردستان، کرمانشاه و همچنین ایلام فصل جدیدی از توسعه و همچنین محروم و بی بهره‌زدایی در آن استان‌ها توسط بنیاد برکت گشوده خواهد شد.

آن سفر در راستای مأموریت‌های راهبردی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) در حوزه‌ی مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین محروم و بی بهره‌زدایی از منطقه ها و مناطق محروم کشور انجام می‌می شود و همچنین به منظور توسعه‌ی زیرساخت‌های آن منطقه ها و مناطق و همچنین حمایت از محرومین اقدامات جدیدی برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین آماده‌ی اجرا خواهند شد.

هم‌چنین در برنامه جذاب و جالب و خوب‌ی سفر به آن سه استان، بعضی از طرح‌های افتتاح شده و همچنین در دست اجرای بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) در آن استان‌ها در باره‌ی توانمندسازی اقتصادی، اشتغال‌زایی و همچنین حمایت از کارآفرینان، توسعه‌ی عدالت آموزشی از طریق احداث مدارس برکت، مراکز فرهنگی – مذهبی مانند مساجد برکت، مسائل زیربنایی، سلامت الکترونیک، بیمه‌ای و همچنین حمایتی مورد بازدید قرار می‌گیرند.

امضای تفاهم‌‌نامه‌ی مشارکت در ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین در استان کرمانشاه با آقای مهندس تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین هبه‌ی صدها هکتار از اراضی کشاورزی متعلق به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پیشوا(ره) در روستای الک شهرستان کامیاران استان کردستان به کشاورزان عزیز منطقه ها و مناطق محروم دو اتفاق مهم غیره ای می باشد که در خلال آن سفر شاهد آن هم خواهیم بود.

 

تسنیم

onlineblackjack.money

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین توسط بنیاد برکت در … در تاریخ ۳ June 2016 | 8:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …