خانه / اخبار مسکن / ۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال شمسی جاری به متقاضیان …

۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال شمسی جاری به متقاضیان …

۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال شمسی جاری به متقاضیان …

|۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال شمسی جاری به متقاضیان … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

هیات وزیران در جلسه خود به ریاست رییس جمهوری، پیشنهاد نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کشور درخصوص اوضاع و همچنین رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات مسکن مهر را بررسی کردن و همچنین تصمیماتی اتخاذ کرد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛براساس بررسی کردن­های گرفته شده، تصویب شده و مصوب قانون شد جهت تحویل ۳۵۰ هزار واحد مسکونی به متقاضیان تا پایان سال شمسی جاری و همچنین تأمین امکانات زیربنایی و همچنین رفاهی به منظور فراهم نمودن شرایط اسکان اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت گیرد.

حکومت همچنین وزارت راه و همچنین شهرسازی را مکلف نمود تمهیدات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت واگذاری واحدهای بدون متقاضی به پیمانکاران، شرکت­ها و همچنین طرف­های قرارداد و همچنین سایر خریداران را فراهم نموده و همچنین از محل منابع حاصل از فروش آن واحدها (ارزش زمین) جهت تکمیل پروژه­های سرویس ها و خدمات روبنایی هزینه نماید.

هیات وزیران همچنین با اختصاص اعتبار مورد مستلزم و نیاز جهت آماده­سازی شرایط سرویس ها و خدمات زیربنایی ۳۵۰ هزار واحد مسکونی مسکن مهر موافقت کرد.

براین اساس، مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال از محل تسهیلات اسناد خزانه اسلامی به منظور پرداخت بخشی از دیون پیمانکاران تا پایان سال شمسی ۱۳۹۴ و همچنین سال شمسی ۱۳۹۵، مبلغ چهار هزار میلیارد ریال از محل منابع مدیریت بحران، مبلغ هفت هزار میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت های عمران شهرهای جدید و همچنین نهاد ملی زمین و همچنین مسکن، مبلغ هزار میلیارد ریال از منابع داخلی وزارت نیرو از محل فروش انشعابات، مبلغ دو هزار میلیارد ریال از محل قانون بودجه سال شمسی ۱۳۹۵ کل کشور با عنوان «تخفیف عوارض پروانه، حمایت های اقتصادی و مالی و همچنین تراکم و همچنین ساخته یا ایجاد تأسیسات عمومی مسکن مهر» به وزارت راه و همچنین شهرسازی و همچنین مبلغ دو هزار و همچنین ۵۰۰ میلیارد ریال از همین محل با عنوان «زیرساخت مسکن مهر- سهم حکومت» به وزارت نیرو اختصاص یافت.

حکومت همچنین ضمن تأکید بر الزام دستگاه­های اجرایی سرویس ها و خدمات­رسان به ارایه سرویس ها و خدمات روبنایی مسکن مهر مطابق قانون، با بهره بری و استفاده از محل منابع داخلی شرکت­های عمران شهرهای جدید و همچنین نهاد ملی زمین و همچنین مسکن و همچنین همچنین فروش واحدهای فاقد متقاضی به منظور احداث و همچنین تکمیل روبناها (مراکز آموزشی، انتظامی، فرهنگی-مذهبی و همچنین درمانی) موافقت کرد.

در ادامه، وزارت مسائل اقتصادی و همچنین دارایی (نهاد سرمایه­گذاری) گزارشی از آخرین اوضاع تدارک و همچنین تجهیز منابع اقتصادی و مالی خارجی و همچنین چگونگی بهره بری و استفاده از آن منابع را جهت اجرای طرح­های زیربنایی عمرانی و همچنین تولیدی کشور ارایه نمود.

طی آن به گفته، پس نتیجه آن می شود که مذاکرات، تفاهمات و همچنین توافقات صورت پذیرفته با بانک­ها، مؤسسات اقتصادی و مالی و همچنین مؤسسات بیمه اعتبار صادراتی بعضی کشورهای خارجی به هیات وزیران ارایه و همچنین همچنین بعضی معظلات و مسائل و مشکلات داخلی و همچنین خارجی تجهیز و همچنین بهره بری و استفاده از آن منابع نیز اشاره گردید.

در پایان آن به گفته، راهکارهایی جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات موجود ارایه شد که هیات حکومت نیز ضمن تأکید بر بهره بری و استفاده از منابع اقتصادی و مالی خارجی جهت اجرای پروژه­های زیربنایی و همچنین تولیدی جهت قسمت و بخش­های دولتی و همچنین خصوصی، بر ضرورت هماهنگی اکثرا و بیشتر دستگاه­های اجرایی با وزارت مسائل اقتصادی و همچنین دارایی، بانک مرکزی و همچنین نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب­ریزی کشور تأکید شد.

 

تسنیم

onlineblackjack.money

۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال شمسی جاری به متقاضیان … در تاریخ ۳ June 2016 | 8:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …