خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: مسئولان در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آستان قدس الگو بگیرند/ آستان قدس در عین فشار اقتصادی موفق به محروم و بی بهره‌زدایی شد

آیت‌الله علم‌الهدی: مسئولان در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آستان قدس الگو بگیرند/ آستان قدس در عین فشار اقتصادی موفق به محروم و بی بهره‌زدایی شد

آیت‌الله علم‌الهدی: مسئولان در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آستان قدس الگو بگیرند/ آستان قدس در عین فشار اقتصادی موفق به محروم و بی بهره‌زدایی شد

|آیت‌الله علم‌الهدی: مسئولان در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آستان قدس الگو بگیرند/ آستان قدس در عین فشار اقتصادی موفق به محروم و بی بهره‌زدایی شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی و همچنین در جمع زائران و همچنین مجاوران اظهار داشت: در هفته‌های قبل در مورد گروه و حزب الشیطان بحثی ارائه شد و همچنین سخن به اینجا رسید که جامعه دینی در یک قطب‌‌بندی گروه و حزب‌الله و همچنین گروه و حزب الشیطان قرار دارد. سخن امروز در مورد برخورد شیطان با گروه و حزب‌الله می باشد زیرا در صورتی که گروه و حزب الشیطان در برابر گروه و حزب الله قرار گرفت و همچنین بنا شد در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی گروه و حزب الشیطان و همچنین گروه و حزب الله در تعارض با یکدیگر باشند جهت براندازی گروه و حزب‌الله، شیطان فعالیت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: نوع تقابل شیطان برابر گروه و حزب‌الله چیست و همچنین چگونه می باشد؟ مقابله خود شیطان و همچنین برخوردی که با گروه و حزب‌الله می‌کند تا آن تقابل را از میان ببرد و همچنین رقیب را از میدان رقابت بیرون کند، اقدام در جهت براندازی و همچنین برهم زدن انسجام گروه و حزب الله می باشد و همچنین شیطان می‌خواهد آن انسجام را از میان ببرد.

خطیب جمعه مشهدمقدس در ادامه با اشاره به آنکه ماه ذی‌القعده ماه امام و پیشوا رضا(ع) می باشد اظهار داشت: ابتدای آن ماه ولادت باسعادت خواهرشان و همچنین یازدهم آن ماه ولادت خود آن هم حضرت و همچنین سپس روز زیارتی خاص امام و پیشوا رضا(ع) و همچنین سپس روز دحوالارض می باشد و همچنین روز آخر ماه نیز سالروز شهادت جانگذار میوه دلشان می باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: دهه نخست آن ماه، دهه کرامت می باشد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ارزشمندی در دهه کرامت به وسیله آستان قدس رضوی تدارک دیده شده و همچنین آن‌ها در راستای خط جهانی‌سازی امام و پیشوا رضا(ع) می باشد و همچنین توسعه شخصیت امام و پیشوا هشتم(ع) در تمام بلاد و همچنین روستاها و همچنین کشورهای خارجی در آن مدت صورت می‌گیرد.

او همچنین با گفتن آنکه برنامه جذاب و جالب و خوب فرهنگی قابل توجهی که مقام و همچنین موقعیت زن را نشان می‌دهد در آن ایام صورت می‌گیرد ادامه داد: آن حرکت آن هم جایزه جهانی گوهرشاد می باشد. بانوان برجسته و همچنین زنان فرهیخته‌ای بوده‌اند که در دنیای امروز در عرصه اسلام و همچنین در جریان ولایت مداری به عنوان یک زن نمونه کم نظیر مطرح خواهند بود و همچنین در جایزه جهانی گوهرشاد مطرح و همچنین معرفی می‌شوند و همچنین در واقعیت و حقیقت نقش اسلام را در تربیت زن و همچنین عظمت بخشی زن و همچنین بالا بردن مقام زن ثابت می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: یکی از آن بانوان برگزیده جایزه گوهرشاد در کامرون اشتغال‌زایی کرده و همچنین یا خانم غیره ای خیر مدرسه‌ساز می باشد و همچنین یا بانوی غیره ای دست به اشتغال‌زایی زده و همچنین با تجربیان خارج از کشور، فصل بزرگی را در آن موقعیت خاص اقتصادی برپا کرده و همچنین خانم غیره ای در عرصه مجاهده در نیجریه حضور داشته و همچنین می‌گوید دست از مبارزه برنمی‌داریم تا اسلام رهبر جهانی خود را پیدا کند.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به آنکه آستان قدس نمایشگاه دستاورد انقلاب ۴۰ ساله جهت ما‌ست، ادامه داد: اوضاع آستان قدس قبل از انقلاب را ببینید که حرم مطهر در سه هکتار بود و همچنین اکنون به بیش از ۵۰ هکتار رسیده می باشد. مرحوم آیت‌الله طبسی در یک پهنه ۳۰ ساله مدیریت، آن تحول را ساخته یا ایجاد کرد و همچنین بعد از وفات ایشان مقام معظم رهبری با منشوری که صادر کردند، رهنمونی دادند که پس نتیجه آن می شود که اجرا و همچنین عملیات آن هم، ساخته یا ایجاد بیش از ۲۰۰۰ اشتغال بوده و همچنین محروم و بی بهره‌زدایی نیز در دستور کار قرار گرفته می باشد.

او همچنین گفتن کرد: جریان محروم و بی بهره‌زدایی در سراسر ایران و همچنین حتی جهان گرفته شده و همچنین آستان قدس با آن تحول اخیر خود از یک مدیریت حرم مطهر به مدیریت عظیم محروم و بی بهره‌زدایی و همچنین اشتغال در پهنه کشور درآمده و همچنین خوب می باشد که عزیزان مسئول ما حرکات آستان قدس را در عرصه اشتغال و همچنین محروم و بی بهره زدایی را مدنظر داشته باشند و همچنین در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی شهروندان و مردم شهر از آن الگو بهره بری و استفاده کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: آستان قدس در عین فشار اقتصادی محروم و بی بهره‌زدایی و همچنین اشتغال موفق شد و همچنین در صورتی که در پهنه عظیم کشور مسئولان دست به آن حرکات بزنند معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی برطرف می‌می شود؛ آن بهتر از آن می باشد که چشم به دروازه غرب بدوزیم. ۵ سال شمسی آن کار را ادامه دادیم و همچنین آخر آقایانی که گفتند آب خوردن ما با برطرف‌شدن تحریم برطرف می‌می شود به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدند بایستی و حتما تکیه به داخل داشته باشیم.

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: مدیریت نااهلانه اقتصاد کشور و همچنین غیرمتناسب با عدالت فرهنگی و اجتماعی ممکن می باشد سبب محروم و بی بهره می شود. در فاصله ۳ ماه یک آدم از دل آن محروم و بی بهره ۲ تن سکه استخراج کرده ‌و همچنین ارز فراوان به‌دست عده‌ای می‌افتد و همچنین آن یا مدیریت خائنانه می باشد و همچنین یا مدیریت سفیهانه. اقتصاد کشور بایستی و حتما آن گونه مدیریت می شود؟ دل آدم کباب می‌می شود هنگام و زمانی که یک زن ضعیف و همچنین پریشان به آدم می‌گوید فرزندش از او همچنین سئوال پرسیده که تو گیلاس خورده‌ای؟ مزه‌اش چگونه می باشد؟

او همچنین ادامه داد: ۳۰ میلیون دلار آن مملکت به فردی داده شده تا میوه خارجی وارد می شود. آن خوراک چه کسی می باشد؟ چه کسی قرار می باشد آن را بخورد و همچنین لذت ببرد؟ مگر فقیر پول میوه خارجی دارد؟ آن ۳۰ میلیون‌دلار متعلق به تمام مملکت می باشد. مدیریت اقتصادی و همچنین تیم اقتصادی بایستی و حتما به آن مسائل توجه داشته باشد. حالا که بناست تیم اقتصادی کابینه تغییر کند بایستی و حتما سه خصوصیت داشته باشد. اول آنکه فراجناحی باشد و همچنین روی اقتدار و قدرت‌یابی یک جناح تکیه نکنید و همچنین خصلت دوم آن باشد که بدانند آمریکا و همچنین اروپا دشمن ما خواهند بود و همچنین مانند یک سرباز در جبهه جنگ اقتصادی وارد شوند و همچنین با طرح و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب مشکل شهروندان و مردم شهر را حل کنند و همچنین خصوصیت سومی که بایستی و حتما داشته باشند آن می باشد که حتما آن‌ها در حل معظلات و مسائل و مشکلات توانمندی‌ها را ببینند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: عنوان شد چند صد‌میلیون ارز از اشخاص گرفته شده و همچنین شهروندان و مردم شهر گفتند آن برگردد معظلات و مسائل و مشکلات حل می باشد ولی باید توجه داشت خبری نشد. مفسد اقتصادی ستون پنجم دشمن می باشد. آمریکا با ما جنگ اقتصادی دارد. آدمی که اخلال اقتصادی می‌کند ستون پنجم دشمن می باشد و همچنین در هر کشوری در صورتی که به او همچنین دست پیدا کنند او را محاکمه صحرایی می‌کنند. آن شهروندان و مردم شهر را راضی کنید. بایستی و حتما دشمن را ناامید کنیم نه شهروندان و مردم شهر خودمان را, امیدواریم در آن تغییر و همچنین تغییر پیدا کردن، آن جهات را حتما در نظر بگیرند.

انتهای پیام/ ز

آیت‌الله علم‌الهدی: مسئولان در رسیدگی به معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی از آستان قدس الگو بگیرند/ آستان قدس در عین فشار اقتصادی موفق به محروم و بی بهره‌زدایی شد در تاریخ ۲۰ July 2018 | 8:25 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …