خانه / اخبار خراسان / کارکرد جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع) گسترش فرهنگ رضوی می باشد

کارکرد جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع) گسترش فرهنگ رضوی می باشد

کارکرد جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع) گسترش فرهنگ رضوی می باشد

|کارکرد جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع) گسترش فرهنگ رضوی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته تیم اداره‌کل استان‌ها خبرگزاری خراسان مسکن، به‌ نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع)، علی غیاثی ندوشن گفت: آن جشنواره امسال به لحاظ شکل نمایش تغییرات خوبی کرده می باشد و همچنین نمایش آن هم در طول سال شمسی و همچنین تمرکززدایی از ویژگی‌های مثبت آن هم می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: امسال در قسمت و بخش منابع اقتصادی و مالی حمایت‌های خوبی از جشنواره شده می باشد که آن حمایت‌ها جای تقدیر دارد.

مدیرکل دفتر هماهنگی مسائل استان های وزارت ارشاد در ادامه گفت: با توجه به آنکه هنوز آثار بررسی کردن دقیق نشده‌اند و همچنین بعضی از استان‌ها هنوز در حال نمایش جشنواره خواهند بود، از نظر کیفی در مورد آن هم نمی‌قدرت نظر داد ولی باید توجه داشت با توجه به مدیریت توسعه‌ای و همچنین کمی می‌قدرت گفت که نقایص جشنواره به نسبت دوره‌های قبل کمتر شده می باشد.

غیاثی ندوشن در ادامه افزود: در کنار نقاط مثبت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که از جشنواره شانزدهم آسیب‌شناسی نیز انجام می شود چرا که بسیاری از مباحث مستلزم و نیاز به توجه بیشتری دارند.

او همچنین خاطرنشان کرد: بعضی از جشنواره‌های زیر مجموعه آن حرکت عظیم فرهنگی نیازمند تامین محتوا و همچنین منابع خواهند بود تا سطح خروجی‌ها و همچنین تولیدات را ارتقا بخشند.

مدیرکل دفتر هماهنگی مسائل استان‌های وزارت ارشاد عنوان کرد: بعضی از تولیدات مانند تولیدات پژوهشی، علمی، ادبی و همچنین فرهنگی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در اختیار دبیرخانه جشنواره در استان‌ها قرار گیرند تا مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

او همچنین گفت: دست هنرمندان ما از نظر منابع در حوزه فرهنگ رضوی خالی می باشد و همچنین بعضی از کارها به همین دلیل عمیق، تاثیرگذار و همچنین فرهنگ‌ساز نیستند.

غیاثی ندوشن افزود: جهت افزایش هر چه اکثرا و بیشتر کیفیت جشنواره و همچنین دوری از تکرار پیشنهاد می‌کنم موضوعات در دوره‌های متنوع و گوناگون و مختلف در استان‌ها جابه‌جا شوند و همچنین همچنین و علاوه بر آن بعضی از موضوعات با یکدیگر ادغام شده و همچنین به صورت دوسالانه برگزار شوند.

انتهای پیام/ح

کارکرد جشنواره بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع) گسترش فرهنگ رضوی می باشد در تاریخ ۲۵ July 2018 | 5:20 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …