خانه / اخبار خراسان / چند دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حائز رتبه تک رقمی کنکور ارشد شدند؟

چند دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حائز رتبه تک رقمی کنکور ارشد شدند؟

چند دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حائز رتبه تک رقمی کنکور ارشد شدند؟

|چند دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حائز رتبه تک رقمی کنکور ارشد شدند؟ از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، رمضانعلی نیری عصر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: تحصیل در دانشگاه فرهنگیان استان و همچنین وارد شدن به حرفه معلمی به معنای توقف در روند ادامه تحصیل نیست و همچنین دانشجویان آن دانشگاه امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را نیز دارند.

نیری گفت: امسال دانشجویان آن دانشگاه ۶ رتبه تک رقمی و همچنین ۲۴ رتبه ۲ رقمی در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها کسب نموده اند.

نیری افزود: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی شامل ۲ پردیس دانشگاهی دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین پسران جوان و همچنین چهار واحد دانشگاهی می باشد که در چهار تیم دانشجویان پیوسته، ناپیوسته، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و همچنین دانشجویان ماده ۲۸ دانشجو می‌پذیرد.

او همچنین با اشاره به آنکه آن دانشگاه قطب رشته‌های علوم پایه در کشور محسوب می‌می شود، ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی جزو دانشگاه‌های برتر در باره افراد هیئت علمی می باشد که با ۶۶ عضو هیئت علمی سرمایه مهمی از نظر قوه انسانی متخصص دارد.

نیری با گفتن آنکه سیاست دانشگاه فرهنگیان بهره بری و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود می باشد اظهار داشت: آن دانشگاه در سال شمسی تحصیلی قبل سه هزار و همچنین ۵۲۴ دانشجو داشت که ۱۸۰۰ فرد یا شخص آنان دانش آموخته می‌شوند.در سال شمسی تحصیلی جدید ۵۰۶ فرد یا شخص دانشجو در پردیس خواهران و همچنین ۷۶۲ فرد یا شخص دانشجو در پردیس برادران ورودی خواهیم داشت.

او همچنین افزود: ۷۸۹ فرد یا شخص دانشجو در مهرماه امسال از دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی پیوسته و همچنین ۱۹۶ فرد یا شخص در مقطع کارشناسی ناپیوسته فارغ التحصیل می‌شوند.

انتهای پیام/ش

چند دانشجوی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی حائز رتبه تک رقمی کنکور ارشد شدند؟ در تاریخ ۵ August 2018 | 1:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …