خانه / اخبار خراسان / ‌هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی بدون سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی فعالیت می‌کند‌

‌هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی بدون سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی فعالیت می‌کند‌

‌هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی بدون سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی فعالیت می‌کند‌

|‌هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی بدون سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی فعالیت می‌کند‌ از خراسان مسکن|

قربان اعظمی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد‌مقدس اظهار داشت: هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی امسال یک دوره مسابقات بانوان را در ۱۵ اردیبهشت‌ماه و همچنین دوره دیگر آن هم را در ۱۵ تیرماه برگزار کرده می باشد، همچنین در قسمت و بخش آقایان نیز همین رقابت‌ها در دو دوره در تاریخ ۲۶ خردادماه و همچنین ۲۲ تیرماه شکل گرفت.

ریاست هیئت کونگ‌فوی خراسان رضوی گفت: آن هیئت کلاس‌های داوری درجه دو را در ۵ مردادماه برگزار کرده و همچنین چندین اعزام صورت پذیرفته می باشد، بانوان استان در اردیبهشت‌ماه به کرمان و همچنین در ۲۸ تیرماه به بوجنورد اعزام شدند، همچنین آقایان نیز در تیرماه عازم کرج شدند.

اعظمی خاطر نشان کرد: ریاست هیئت کونگ‌فوی خراسان رضوی با توجه به اقدامات سال شمسی ۹۶ با تأیید مجمع فدراسیون رتبه دوم را در کشور به دست آورد، آن هیئت توانسته چهار دوره کلاس داوری برگزار کند، ورزشکاران کونگ‌فوی زیر پوشش هیئت به مسابقات گرجستان و همچنین ارمنستان اعزام شدند.

او همچنین تصریح کرد: ریاست هیئت کونگ‌فوی خراسان رضوی مسابقات آسیایی توآی را برگزار کرده و همچنین به تا حال سه دوره میزبان اردوهای تیم ملی بوده می باشد، امسال نیز یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های هیئت، نمایش مسابقات انتخابی لیگ و همچنین اعزام افراد برتر آن مسابقات به رقابت‌های کشوری می باشد.

ریاست هیئت کونگ‌فوی خراسان رضوی گفتن کرد: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات هیئت، فقدان سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی می باشد، در واقع سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی در هیئت وجود نداشته و همچنین افراد هیئت جهت فعالیت در مکان‌های اسپورت و ورزشی هزینه‌های مشخصی را پرداخت می‌کنند.

انتهای پیام/ ز

‌هیئت کونگ‌فوی خراسان‌رضوی بدون سالن اسپورت و ورزشی اختصاصی فعالیت می‌کند‌ در تاریخ ۸ August 2018 | 6:41 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …