خانه / اخبار خراسان / کشف ۱۲ هزار عقرب از یک منزل مسکونی درمشهد

کشف ۱۲ هزار عقرب از یک منزل مسکونی درمشهد

کشف ۱۲ هزار عقرب از یک منزل مسکونی درمشهد

|کشف ۱۲ هزار عقرب از یک منزل مسکونی درمشهد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد ‌مقدس به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، ابوالفضل شعبانی اظهار داشت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان با همکاری مامورین آگاهی انتظامی کلانتری شهرک ناجا طی چند روز کار اطلاعاتی و همچنین رصد یک منزل مسکونی‌، یک صیاد متخلف را دستگیر کردند.

او همچنین ادامه داد: طی پایش های به عمل آمده،افرادی به روش مشکوک اقدام به جابه‌جایی باکس های حاوی عقرب می‌کردند که مامورین توانستند آنها را شناسایی و همچنین در یک عملیات غافلگیر‌کننده و همچنین با کسب اجازه از مراجع قضایی منزل مورد نظررا بازرسی کنند.

شعبانی افزود:طی بازرسی از منزل آن فرد متخلف تعداد ۱۲ هزار عقرب از انواع زرد و همچنین سیاه کشف که از آن تعداد ده هزار عقرب طی مدت نگهداری و همچنین پرورش تلف شده بودند.

او همچنین همچنین با اشاره به آنکه عقرب ها به منظور بهره برداری از زهر‌شان توسط عده‌ای سودجو بدون مجوز صید شده بودند گفت: دو هزار عقرب زنده مکشوفه نیز توقیف و همچنین جهت اقدامات بعدی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان منتقل شد.

آن مقام مسئول افزود: جهت متخلف صورتمجلس تخلف تنظیم و همچنین به جرم و جنایت پرورش غیر مجاز عقرب در منزل مسکونی و همچنین ساخته یا ایجاد خطر و همچنین نا امنی به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در خاتمه از زحمات فرماندهی و همچنین مامورین آگاهی کلانتری شهرک ناجا که زحمات و همچنین همکاری مجدانه در شناسایی و همچنین کشف آن محموله داشتند تقدیر و همچنین تشکر کرد.

انتهای پیام/ش

کشف ۱۲ هزار عقرب از یک منزل مسکونی درمشهد در تاریخ ۹ August 2018 | 4:46 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …