خانه / اخبار خراسان / مشهد| گل‌محمدی: بازیکنانم با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند/ هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم

مشهد| گل‌محمدی: بازیکنانم با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند/ هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم

مشهد| گل‌محمدی: بازیکنانم با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند/ هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم

|مشهد| گل‌محمدی: بازیکنانم با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند/ هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، یحیی گل‌محمدی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز روزنامه نویس و خبرنگار را بار دیگر تبریک می‌گویم. قبل از شروع صحبت‌هایم بایستی و حتما از هواداران تشکر کنم. برد امروز ما جهت آنهاست.

او همچنین افزود: ما امروز جهت کسب سه امتیاز تلاش بسیاری کردیم و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم بچه‌ها به کمترین حق‌شان رسیدند. موقعیت‌های بسیاری را از دست دادیم و همچنین حتی می‌توانستیم بازی را با اختلاف گل بیشتری ببریم. اگرچه برد در ثانیه‌های پایانی بازی شیرینی خاص خودش را دارد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم به هدف‌مان که کسب سه امتیاز بود، رسیدیم. بچه‌ها با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند. امیدوارم که بتوانیم آن روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خاطرنشان کرد: در حال حاظر سه هفته از لیگ قبل و همچنین ما با وجود آنکه دو برد کسب کرده‌ایم، ولی باید توجه داشت هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم. مهم آن می باشد که بتوانیم آن روند رو به رشد خود را حفظ کنیم. فصل سختی در انتظار ماست و همچنین هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. طبیعی می باشد در لیگ هیچ حریف آسانی وجود ندارد و همچنین ما معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری داریم که البته روز‌به‌روز شکر خداوند تبارک و تعالی کمتر می‌می شود و همچنین ان‌شاءالله آن هفته همه معظلات و مسائل و مشکلات ما حل خواهد شد.

گل‌محمدی با اشاره به آنکه تیمش موقعیت‌های بسیاری را از دست می‌دهد، خاطرنشان کرد: شاید مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشد جهت حل آن مشکل تمرینات بیشتری انجام دهیم. ما موقعیت‌های بسیاری را روی دروازه حریف ساخته یا ایجاد می‌کنیم، ولی باید توجه داشت امروز در زدن ضربات آخر ناتوان بودیم و همچنین تنها راه حل آن مشکل تمرین اکثرا و بیشتر می باشد.

او همچنین در مورد قضاوت داور بازی پدیده خراسان – صنعت نفت آبادان نیز گفت: امروز داور قضاوت نسبتاً خوبی داشت و همچنین در صورتی که هم مورد مشکوکی وجود دارد آن هم را به کارشناسان واگذار می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده راجع به معظلات و مسائل و مشکلات آن تیم و همچنین تأثیر آن هم بر سرخپوشان مشهدی عنوان کرد: من تنها در مورد مسائل فنی صحبت می‌کنم. ما خوشبختانه تیم باکیفیتی داریم و همچنین در صورتی که می‌گویم در زدن ضربات آخر مشکل داریم در واقع دوست ندارم اسم آن را مشکل بگذارم. ما بر اساس تاکتیک حریف مهره‌های خود را مشخص می‌کنیم و همچنین همین که موقعیت‌های خوبی را ساخته یا ایجاد می‌کنیم، خودش نقطه مثبتی می باشد. در سه بازی اخیر موفق شدیم سه گل بزنیم و همچنین آن یعنی ما مشکل گلزنی نداریم. ما دو بر آورده‌ایم و همچنین سه امتیاز نیز از دست داده‌ایم. مطمئن باشید سعی خواهیم کرد هفته‌به‌هفته بهتر شویم.

گل‌محمدی با اشاره به دیدار هفته بعدی تیمش مقابل سپیدرود رشت یادآور شد: بازی در چمن مصنوعی در رشت خیلی زیاد سخت می باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنم آن یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در لیگ خواهد بود. ان‌شاءالله که بتوانیم آن هفته با یک ریکاوری خوب به رشت رفته و همچنین دست پر برگردیم.

او همچنین همچنین با تمجید از شاگردانش گفت:‌ بازیکنان زحمت بسیاری کشیدند و همچنین در دو بازی اخیر در ثانیه‌های آخر و همچنین با تلاش زیاد مزد برتری خود را گرفتند. آن درسی بود که بازیکنان به ما دادند که تا پایان بازی بایستی و حتما تلاش کرد. آن نوع تلاش و همچنین رفتارشان قابل تحسین می باشد و همچنین ان‌شاءالله بتوانیم آن روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با گفتن آنکه بازیکنان نیمکت‌نشین تیمش انگیزه بالایی دارند، تصریح کرد: در دو بازی اخیر خوشبختانه نفراتی که به میدان فرستادیم با تمام وجودشان جهت رسیدن تیم به برد تلاش کردند و همچنین من از آن نفرات تیمم تشکر می‌کنم. آن نشان می‌دهد که ما نیمکت خوبی هم داریم.

انتهای پیام/

مشهد| گل‌محمدی: بازیکنانم با ایمان و همچنین اراده قوی وارد بازی شدند و همچنین به حق‌شان رسیدند/ هنوز کار ویژه ای انجام نداده‌ایم در تاریخ ۱۰ August 2018 | 5:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …