خانه / اخبار خراسان / ۹۰۰ تن شکر احتکار شده در مشهد کشف شد

۹۰۰ تن شکر احتکار شده در مشهد کشف شد

۹۰۰ تن شکر احتکار شده در مشهد کشف شد

|۹۰۰ تن شکر احتکار شده در مشهد کشف شد از خراسان مسکن|

علی باخرد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: همین امروز در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ستاد مبارزه با احتکار استان خراسان رضوی یک محموله ۹۰۰ تنی شکر در یکی از سوله‌های  اطراف شهرستان مشهد کشف شد که ارزش ریالی آن هم حدود ۲ میلیارد و همچنین ۸۰۰ میلیون تومان بوده می باشد.

او همچنین ادامه داد: در طول یک ماه قبل حدود ۴۰ پرونده اختصاصی در حوزه احتکار در استان خراسان رضوی تشکیل و همچنین به مراجع قضایی ارجاع داده شده‌اند که ارزش ریالی آنها بیش از ۱۷ میلیارد تومان بوده می باشد.

دست یار بازرسی و همچنین نظارت نهاد صنعت، معدن و همچنین تجارت خراسان رضوی با گفتن آنکه مواد غذایی مصرفی، لوازم خانگی و همچنین قطعات یدکی خودرو شامل مهم‌ترین محصولات کشف شده در حوزه احتکار بوده می باشد، خاطرنشان کرد: کشف ۱۹۰۰ تن برنج در یکی از انبارهای اطراف مشهد و همچنین ۵۰ تن روغن خوراکی در یک منزل و خانه نیمه کاره در مشهد نیز از دیگر کشفیات مهم در حوزه احتکار بوده می باشد.

باخرد تصریح کرد: ارزش ریالی محموله برنج کشف شده در حوزه ابتکار بیش از ۸ میلیارد تومان بوده و همچنین در صورت اثبات احتکار تمام آن هم در شبکه توزیع در اختیار شهروندان و مردم شهر قرار می‌گیرد.

ویخاطرنشان کرد: در صورتی که احتکار کننده به عنوان اخلالگر اقتصادی شناخته می شود مجازات خیلی زیاد بدی در انتظار فرد احتکار کننده می باشد ولی باید توجه داشت در غیر آن صورت فرد بایستی و حتما بین ۱۰ تا ۷۰ قسمت و بخش ارزش کالای احتکار شده را به عنوان جریمه پرداخت کرده و همچنین همچنین و علاوه بر آن اجناسش با نرخ دولتی در بازار به فروش می‌رسد.

انتهای پیام/

۹۰۰ تن شکر احتکار شده در مشهد کشف شد در تاریخ ۱۶ August 2018 | 7:23 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …