خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: آمار و همچنین ارقام‌دادن مشکل شهروندان و مردم شهر را حل نمی‌کند‌/ اقدام جهادی از کارگزاران نظام دیدن نمی‌می شود

آیت‌الله علم‌الهدی: آمار و همچنین ارقام‌دادن مشکل شهروندان و مردم شهر را حل نمی‌کند‌/ اقدام جهادی از کارگزاران نظام دیدن نمی‌می شود

آیت‌الله علم‌الهدی: آمار و همچنین ارقام‌دادن مشکل شهروندان و مردم شهر را حل نمی‌کند‌/ اقدام جهادی از کارگزاران نظام دیدن نمی‌می شود

|آیت‌الله علم‌الهدی: آمار و همچنین ارقام‌دادن مشکل شهروندان و مردم شهر را حل نمی‌کند‌/ اقدام جهادی از کارگزاران نظام دیدن نمی‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت الله سیداحمد علم الهدی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید قربان در بارگاه منور رضوی با تبریک عید سعید قربان اظهار داشت: چگونه و چطوری ذات مقدس پروردگار امروز را جهت مسلمانان عید قرار داد؟ یک سلسله اعیاد آن هم اعیاد دینی و همچنین اسلامی می باشد که تجدید خاطرات مسرت قسمت و بخش ما در تاریخ اسلام می باشد و همچنین یک سلسله اعیاد نیز حالت ملی دارد که مرتبط به حوادث افتخارآمیز عرصه زندگی انقلابی و همچنین اسلامی ما می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: عید سعید فطر و همچنین عید قربان به خاطر رسیدن در یک نقطه از آخر عبودیت و همچنین بندگی حق می باشد؛ شهروندان و مردم شهر در آن دو عید به مقام قرب حق رسیده‌اند. عید قربان عید نزدیکی و همچنین قرب به ذات مقدس پروردگار می باشد. در سوره مبارکه مائده خداوند متعال به آن پیشامد جدید اشاره کرده می باشد.

آیت الله علم الهدی با اشاره به آنکه عید قربان عید جهت حجاج و همچنین افرادی می باشد که مناسک حج را صورت داده‌اند گفتن کرد: ولی باید توجه داشت ما شیعیان به برکت اهل بیت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) و همچنین به دلیل عشق به ساحت سیدالشهدا(ع) فیضی داریم که در صورتی که در بیابان عرفات نیز نباشیم در مقام بندگی خداوند به آن هم نقطه‌ای نائل شده‌ایم که امروز روز عید ما باشد.

او همچنین در ادامه با اشاره به اعمال روز عید قربان در مناسک حج خاطرنشان کرد: رمی جمره عقبه، قربانی کردن و همچنین سر تراشیدن سه عمل آن روز می باشد؛ در بین جمرات سه گانه، عمل نخست امروز رمی جمره عقبه می باشد. آن جمرات سه گانه نماد حرکت حضرت ابراهیم خلیل الله در مقابل برائت از شیطان می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: فاصله میان جمره اولی با جمره عقبه حدود یک کیلومتر می باشد و همچنین در آن مسیر ابراهیم خلیل الله سه مرتبه شیطان سراغ حضرت ابراهیم و همچنین اسماعیل آمد و همچنین در هر سه بار با یک شگرد خاص و همچنین جدید و همچنین یک ظاهر مخصوص و همچنین یک برنامه جذاب و جالب و خوب ویژه سراغ اینها می‌آمد و همچنین در مرحله آخر تمام نقشه و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین شگردهایی که شیطان از روز خلقت آدم تا آن هم روز تجربه کرده بود را در آن جمره تجربه کرد تا آن دو بنده موحد پروردگار را گمراه کند. آن نماد بیانگر آن می باشد که شیطان و همچنین شیاطین انسی در عرصه زندگی ما حضور دارند و همچنین مهمترین شگرد خود را به کار می‌برند و همچنین در صورتی که شیطان را طرد کردیم جهت دائما از شگردهای شیطانی آن شیطان نجات پیدا کرده‌ایم.

آیت الله علم الهدی افزود: آمریکای ملعون سه شگرد جهت ما اجرا کرد که نخستین آن هم هشت سال شمسی دفاع مقدس و همچنین جنگ تحمیلی بود؛ شهروندان و مردم شهر ما و همچنین جوانان ما و همچنین مردان و همچنین زنان ما با یک پایمردی قهرمانانه ایستادند و همچنین دشمن را شکست دادند. جمره دوم؛ فتنه‌هایی بود که آمریکا در آن پهنه ۴۰ ساله در کشور ما ساخته یا ایجاد کرد و همچنین هر زمان با یک فتنه موجی ساخته یا ایجاد کرد ولی باید توجه داشت همه فتنه‌ها را پشت سر گذاشتیم و همچنین شیطان کبیر رجم و همچنین لعن شد. حمله اقتصادی و همچنین تهاجم اقتصادی و همچنین آنکه سفره و همچنین معیشت شهروندان و مردم شهر ما را آن شیطان کبیر مورد هدف قرار داده می باشد جمره عقبه می باشد که در صورتی که از آن پیچ گذر کنیم جهت دائما از شرور آن شیطان کبیر خلاص شده‌ایم و همچنین مهم آن می باشد که ما آن جمره عقبه را پشت سر بگذاریم.

او همچنین گفتن کرد: بایستی و حتما با تمام اقتدار و قدرت در شعاع رهنمودهای مقام معظم رهبری قرار بگیریم و همچنین مقاومت کنیم تا آن جمره را رد کنیم؛ مسئولان نیز با تمام اقتدار و قدرت به سراغ فعالیت مجاهدانه و همچنین حرکات جهادی بیایند و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات را حل کرده و همچنین راه را جهت شهروندان و مردم شهر ما هموار کنند. امروز در صورتی که کسی در آن مملکت مسئولیتی دارد به معنای آن می باشد که با حرکت جهادی آن شهروندان و مردم شهر را از آن جمره عقبه عبور دهد و همچنین آن معنای شرکت در کارگزاری نظام می باشد و همچنین نه آنکه به دست دشمن چشم بدوزد و همچنین دروازه آمریکا و همچنین غرب را نصب العین خود قرار دهد و همچنین با آن تعاملات شیطانی بخواهد از آن جمره عبور کند. با وجود آنکه آن پیشامد جدید در شعاع رهنمودهای رهبری روشن و همچنین تبیین شده و همچنین همه متوجه آن مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات خواهند بود ولی باید توجه داشت از کارگزاران و همچنین مسئولان نظام یک اقدام موثر جهادی دیدن نمی‌کنیم. به صرف آنکه چهار انبار احتکار را گرفتیم تمام شد؟ اثری در معیشت شهروندان و مردم شهر ساخته یا ایجاد نشد و همچنین شهروندان و مردم شهر در تامین زندگی روزمره خود هنوز دچار مشکل خواهند بود.

امام و پیشوا جمعه مشهدمقدس اظهار داشت: بایستی و حتما با یک جهاد اکثرا و بیشتر و همچنین حرکات جهادی عزیزان مسئول ما به میدان بیایند نه آنکه هر روز شاهد باشیم وضع ما هر روز بدتر می باشد و همچنین تنها آمار دادن و همچنین رقم دادن مشکل را حل نمی‌کند. حرکت جهادی و همچنین قیام و همچنین اقدام جهادی کجاست؟ بایستی و حتما ملت را از آن جمره عقبه عبور داد. انگلیس و همچنین فرانسه با آمریکا تفاوتی ندارند و همچنین جاده صاف کن آمریکای جهانخوار خواهند بود. به چه چیزی دل بسته‌ایم؟

انتهای پیام/ش

آیت‌الله علم‌الهدی: آمار و همچنین ارقام‌دادن مشکل شهروندان و مردم شهر را حل نمی‌کند‌/ اقدام جهادی از کارگزاران نظام دیدن نمی‌می شود در تاریخ ۲۲ August 2018 | 4:25 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …