خانه / اخبار خراسان / اکثرا و بیشتر تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید در مشهد برطرف شد

اکثرا و بیشتر تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید در مشهد برطرف شد

اکثرا و بیشتر تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید در مشهد برطرف شد

|اکثرا و بیشتر تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید در مشهد برطرف شد از خراسان مسکن|

علی بیرجندی نژاد در گفت‌وگو با خبرگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: هم اکنون ۸۷۵۰ پزشک در شهرستان مشهد فالیت دارند که از آن تعداد ۵۰۰۰ فرد یا شخص عمومی، ۲۵۰۰ شامل تخصص در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین ۳۵۰ فرد یا شخص فوق تخصص خواهند بود.

او همچنین گفتن کرد: از مجموع ۵۰۰۰ علم پزشکی جدید که به عنوان پرشک عمومی امکان فعالیت دارند تنها هزار فرد یا شخص شامل مطب خواهند بود و همچنین علت آن هم هم آن می باشد که عمده شهروندان و مردم شهر در آن هم ابتدا به پزشک متخصص رفت و آمد و مراجعه می‌کنند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که امکان ادامه فعالیت از نظر اقتصادی جهت پزشکان عمومی میسر نیست.

ریاست نهاد نظام علم پزشکی جدید مشهد با تأکیدبر آنکه تصور شهروندان و مردم شهر از اوضاع اقتصادی و مالی پزشکان اشتباه می باشد، تصریح کرد: هم اکنون پرداخت مطالبات پزشکان توسط بیمه‌ها معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری را جهت آنان ساخته یا ایجاد کرده و همچنین ما شاهد آن هستیم که ممکن می باشد مطالبات پزشکان تایک سال شمسی بعد تسویه نشود و همچنین آن به خودی خود یک مشکل پهناور و بزرگ به حساب می‌آید.

بیرجندی نژاد با اشاره به گلایه‌های مردمی در حوزه تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید، اظهار داشت: با اقدامات گرفته شده ۹۹ قسمت و بخش تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید مانند زیرمیزی و همچنین یا گرفتن بیش از تعرفه مشخص کردن شده از بین رفته می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه اقدامات انجام شده در طرح تحول سلامت سبب شده که گرفتن هر نوع وجهی از بیماران از طریق بیمارستان صورت گیرد، تصریح کرد: آن طرح تا حدود بسیاری امکان انجام تخلف را از بین برده ولی باید توجه داشت در صورتی که موارد جزئی نیز در آن حوزه وجود داشته باشد با سرعت پیگیری می‌می شود.

انتهای پیام/ ت

اکثرا و بیشتر تخلفات اقتصادی و مالی علم پزشکی جدید در مشهد برطرف شد در تاریخ ۲۳ August 2018 | 7:25 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …