خانه / اخبار خراسان / وزیر بهداشت خبر داد: کمبود ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی در مشهدمقدس

وزیر بهداشت خبر داد: کمبود ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی در مشهدمقدس

وزیر بهداشت خبر داد: کمبود ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی در مشهدمقدس

|وزیر بهداشت خبر داد: کمبود ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی در مشهدمقدس از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در مراسم بهره برداری از پایگاه‌های سلامت شهری مشهد اظهار داشت: یکی از معظلات و مسائل و مشکلات دیرینه در شهرستان مشهد کمبود تخت‌های بیمارستانی می باشد و همچنین براساس برآوردها آن شهرستان حدود ۲ هزار تخت بیمارستانی کمبود دارد.

وزیر بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید با اشاره به آنکه مشهد سالانه پذیرای جمعیت زائر بالایی می باشد، گفت: آن در حالی می باشد که سرانه‌های بهداشتی متناسب با آن جمعیت فراوان که هر سال شمسی راهی مشهد می‌شوند نیست.

قاضی‌زاده هاشمی افزود: مجموعه‌های فعلی سلامت که امروز در مشهد راه‌اندازی شده با همکاری شهرداری گرفته شده و همچنین آن الگو می‌تواند به عنوان یک الگوی مناسب به سراسر کشور تسری پیدا کند.

او همچنین گفت: پیاده سازی و راه اندازی پایگاه‌های سلامت الگوی غربالگری سلامت و همچنین چتر سرویس ها و خدمات بهداشتی و همچنین درمانی را افزایش می‌دهد.

او همچنین خاطرنشان کرد: غلظت سیاسی در مشهد بالا می باشد و همچنین بعضا شاهد هستیم که خدمت رسانی در حاشیه آن غلظت سیاسی قرار می‌گیرد و همچنین در حاشیه می‌رود و همچنین همچنان شاهد هستیم که در مشهد در حوزه بهداشت و همچنین درمان با کمبود مواجه هستیم.

انتهای پیام/ز 

وزیر بهداشت خبر داد: کمبود ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی در مشهدمقدس در تاریخ ۲۴ August 2018 | 7:33 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …