خانه / اخبار خراسان / آغاز توزیع ۷ هزار بسته‌ نوشت افزار ایرانی در بین دانش آموزان محروم خراسان رضوی

آغاز توزیع ۷ هزار بسته‌ نوشت افزار ایرانی در بین دانش آموزان محروم خراسان رضوی

آغاز توزیع ۷ هزار بسته‌ نوشت افزار ایرانی در بین دانش آموزان محروم خراسان رضوی

|آغاز توزیع ۷ هزار بسته‌ نوشت افزار ایرانی در بین دانش آموزان محروم خراسان رضوی از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدسبه نقل از آستان نیوز، همزمان با روزهای پایانی مردادماه کار توزیع بسته‌های کامل نوشت‌افزار ایرانی جهت دانش‌آموزان محروم در منطقه ها و مناطق مرزی استان خراسان رضوی آغاز شد و همچنین آن بسته‌ها تا هشتم شهریورماه سال شمسی جاری در بین آن دانش‌آموزان توزیع می‌می شود تا کودکان با خوشحالی روزهای پایانی تعطیلات تابستان را سپری کنند و همچنین آماده رفتن به کلاس‌های درس شوند.

به گفته دست یار امداد مستضعفان آستان قدس رضوی توزیع بسته‌های لوازم التحریر و همچنین نوشت‌افزار یکی از اقدامات جدید آستان قدس رضوی طی دو سال شمسی قبل بوده و همچنین امسال هم در آستانه شروع سال شمسی تحصیلی جدید آن برنامه جذاب و جالب و خوب در دستور کار قرار گرفته می باشد.

مصطفی خاکسار قهرودی با گفتن آنکه منطقه ها و مناطق مرزی خراسان رضوی نخستین مناطقی بود که کار توزیع آن بسته‌ها امسال از آنجا شروع شد، عنوان کرد: ۷ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی شامل کیف، مداد، خط کش، جامدادی، مداد رنگی، مداد تراش، مداد پاکن، دفتر نوشتاری و همچنین نقاشی در بین دانش‌آموزان محروم منطقه ها و مناطق مرزی استان خراسان رضوی توزیع می‌می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: آن بسته‌ها در بین دانش‌آموزان ۲۲ منطقه شهرستان‌های تربت‌جام، رشتخوار، باخزر، سرخس، خواف و همچنین تابیاد در حال توزیع می باشد که به روش متوسط در هر منطقه بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ بسته توزیع می‌می شود.

دست یار امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: پیش بینی می‌می شود همچنین و علاوه بر آن ۷ هزار بسته که سهمیه منطقه ها و مناطق مرزی خراسان رضوی می باشد، بیش از ۱۲ هزار بسته دیگر هم به دانش‌آموزان منطقه ها و مناطق محروم سایر شهرستان‌های استان اهدا می شود.

معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در سال شمسی ۹۵ تعداد ۶۷ هزار بسته و همچنین در سال شمسی ۹۶ تعداد ۱۰۰ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی را همزمان با بازگشایی مدارس در میان دانش آموزان محروم سراسر کشور توزیع کرد. امسال نیز توزیع بیش از ۱۰۰ هزار بسته نوشت‌‌افزار در دستور کار آن معاونت قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

آغاز توزیع ۷ هزار بسته‌ نوشت افزار ایرانی در بین دانش آموزان محروم خراسان رضوی در تاریخ ۲۵ August 2018 | 7:43 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …