خانه / اخبار خراسان / غبار محروم و بی بهره به فراموشی سپرده می‌می شود؛ حضور جهادگران بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان مشهد

غبار محروم و بی بهره به فراموشی سپرده می‌می شود؛ حضور جهادگران بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان مشهد

غبار محروم و بی بهره به فراموشی سپرده می‌می شود؛ حضور جهادگران بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان مشهد

|غبار محروم و بی بهره به فراموشی سپرده می‌می شود؛ حضور جهادگران بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان مشهد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، فعالیت تیم‌های جهادی بسیج سازندگی خراسان‌رضوی همزمان با رو به پایان‌بودن ایام تابستان ۹۷ شدت گرفته و همچنین در گوشه و همچنین کنار استان خراسان‌رضوی تیم‌های متعدد بسیج سازندگی حضور دارند و همچنین قرار می باشد غباری از محروم و بی بهره‌های متعدد مناطقی که در آن هم حضور دارند، بزدایند.

بسیج سازندگی خراسان‌رضوی هرساله و همچنین در ایام تابستان تیم‌‌هایی را با هدف رسیدگی به مسائل عمرانی و همچنین بهداشتی و همچنین فرهنگی به‌نقاط متنوع و گوناگون و مختلف استان و همچنین مشهدمقدس ارسال می‌کند تا بخشی از محروم و بی بهره‌ها مرتفع می شود.

در آن میان رسیدگی به حاشیه شهرستان مشهد نیز یکی از اولویت‌هایی می باشد که تیم‌های بسیج سازندگی خراسان‌رضوی آن هم را در اولویت خود قرار داده‌اند و همچنین در آن حوزه نیز مشغول خدمت رسانی خواهند بود.

هادی صاحبقرانی؛ مسئول تیم جهادی سرسبیل هدایت بسیج سازندگی خراسان‌رضوی در آن باره می‌گوید: عمده فعالیت ما در بسیج سازندگی خراسان‌رضوی در حوزه محروم و بی بهره‌زدایی و همچنین بخشی نیز در حوزه کارآفرینی و همچنین اشتغال‌زایی می باشد ولی باید توجه داشت عمدتاً در حوزه فعالیت‌های جهادی مرتبط به ساخت‌وساز فعالیت داریم.

صاحبقرانی گفتن کرد: زمانی در خارج از استان آن فعالیت‌ها را صورت می‌دادیم ولی باید توجه داشت اکنون در حاشیه شهرستان مشهد متمرکز شده‌ایم و همچنین با همکاری نواحی و همچنین بسیج سازندگی خراسان رضوی در بحث ساخت‌وسازها و همچنین یا مرمت واحدها مشارکت داریم.

او همچنین ادامه می‌دهد: ما از طریق دوستان خودمان در فضای محلات حاشیه شهرستان مشهد و همچنین یا سایر نواحی از معظلات و مسائل و مشکلات مطلع می‌شویم و همچنین شناسایی صورت می‌گیرد و همچنین با ناحیه بسیج و همچنین حوزه نیز هماهنگی صورت می‌گیرد؛ بیشترین پیشامد جدید آن می باشد که مصالح مورد مستلزم و نیاز جهت کار تامین می شود و همچنین از نظر قوه جهادی خوشبختانه مشکلی نداریم و همچنین آمادگی بالایی جهت کار کردن وجود دارد.

مسئول تیم جهادی سرسبیل  هدایت بسیج سازندگی خراسان رضوی می‌افزاید: مهم‌ترین مستلزم و نیاز حاشیه شهرستان مشهد در حوزه‌های عمرانی می باشد و همچنین بایستی و حتما سراغ محرومان و همچنین مستضعفان برویم و همچنین از سوی دیگر بایستی و حتما پروژه‌هایی جهت جوانانی که ابتدای زندگیشان می باشد مهیا می شود و همچنین بایستی و حتما جهت آن پیشامد جدید تقویم مناسبی تهیه می شود تا باره جهت ازدواج آسان نیز مهیا می شود.

صاحبقرانی می‌گوید: بایستی و حتما اولویت اصلی فضای جهادی را همچنین به سمت کارآفرینی و همچنین اشتغال زایی ببریم و همچنین در آن صورت می‌توانیم به جامعه نیز کمک بسیاری داشته باشیم.

به نظر می‌رسد در مجموع تیم‌های جهادی امروز در حوزه سازندگی خیلی زیاد پیشرو خواهند بود و همچنین آثار آن هم را می‌قدرت در بسیاری از نقاط محروم جامعه و همچنین حاشیه شهرستان مشهد شاهد بود ولی باید توجه داشت در کنار آن هم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که تیم‌های دولتی نیز گام‌به‌گام همراه با بسیج سازندگی و همچنین سپاه حرکت کنند تا آثار بهتری را در آن حوزه شاهد باشیم.

انتهای پیام/ ز

غبار محروم و بی بهره به فراموشی سپرده می‌می شود؛ حضور جهادگران بسیج سازندگی در حاشیه شهرستان مشهد در تاریخ ۲۸ August 2018 | 7:28 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …