خانه / اخبار خراسان / عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع‌دستی ایرانی توسط چین شبیه‌سازی شده می باشد

عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع‌دستی ایرانی توسط چین شبیه‌سازی شده می باشد

عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع‌دستی ایرانی توسط چین شبیه‌سازی شده می باشد

|عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع‌دستی ایرانی توسط چین شبیه‌سازی شده می باشد از خراسان مسکن|

محمد مطیع در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: سطح خدماتی که در بازارهای سوغات مشهد به گردشگران ارائه می‌می شود به‌علت خرده مالکی‌بودن و همچنین مسائل دیگر، خیلی زیاد پایین بوده و همچنین حقوق ابتدایی گردشگران در آن بازارها تامین نمی‌می شود.

دست یار صنایع‌دستی میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی با گفتن آن که عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع دستی ایرانی توسط چین و همچنین سایر کشورها شبیه سازی شده و همچنین کالاهای تقلبی در آن بازارها به وفور پیدا می‌می شود تاکید کرد: تولید‌کنندگان سوغات اعم از خوراکی‌ها و همچنین صنایع دستی به‌علت کوچک‌بودن توانایی کنترل بازار و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات مناسب را ندارند. عمده تولید‌کنندگان، فروشندگان و همچنین سایر کسب و همچنین کارهای فعال در حوزه سوغات، کسب و همچنین کارهای کوچک و همچنین متوسط (SME) بوده و همچنین به ‌صورت انفرادی قادر نیستند فرصت‌های بازار را بدست آورند.

او همچنین ادامه داد: آن‌کار مستلزم تولید انبوه، استانداردهای همگن و همچنین تداوم در عرضه می باشد، به همین ترتیب چنین شرکت‌هایی از لحاظ دستیابی به صرفه‌های ناشی از مقیاس در باره بازاریابی، خرید تجهیزات، موادخام، اعتبارمالی و همچنین همچنین گرفتن سرویس ها و خدمات مشاوره دچار مشکل می‌شوند.

مطیع ادامه داد: کارگاه‌های تولیدی کوچک و همچنین متوسط هنگام و زمانی که به جای رقابت با یکدیگر، در کنار هم قرار گرفتند، موفق شدند همچنین و علاوه بر بازار داخلی، بسیاری از بازارهای خارجی را بدست بیاورند. 

دست یار صنایع‌دستی اداره‌کل میراث فرهنگی‌، صنایع دستی و همچنین گردشگری خراسان رضوی گفت: امروزه جهت شکل دهی به شبکه‌های کسب و همچنین کار، تکنیک‌ها و همچنین تکنولوژی‌های بسیاری در دنیا ابداع شده می باشد که در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته می باشد.

انتهای پیام/ ز

عمده سوغاتی‌های اصیل و همچنین صنایع‌دستی ایرانی توسط چین شبیه‌سازی شده می باشد در تاریخ ۱ September 2018 | 8:12 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …