خانه / اخبار خراسان / سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

|سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد از خراسان مسکن|

امیر رستگارمقدم در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: دیدن کردن و نمایش «مرداس پسری بازمانده از مرداس»، تلفیقی از مدرنیته و همچنین سنت و همچنین برگرفته از شاهکار نویسنده شهیر، آلبر کامو می باشد که جهت اجرای آن هم یک ماه تمرین داشتیم.

کارگردان دیدن کردن و نمایش مرداس پسری بازمانده از مرداس گفت: سطح کیفی جشنواره بیست و همچنین هشتم رضوان خیلی زیاد بالا و همچنین حضور جوانان به آن جشنواره نشاط بسیاری داده بود و همچنین بایستی و حتما امکانات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در اختیار هنرمندان جوون قرار گیرد.

رستگارمقدم گفتن کرد: نسل جوون هنرمندان تئاتر استان نشان دادند که آگاه و همچنین باسواد خواهند بود، ولی باید توجه داشت نباید فریب تشویق‌ها و همچنین جوایز را بخورند و همچنین در آن هنر به دنبال مفهوم و همچنین محتوا باشند.

او همچنین تصریح کرد: تئاتر هنری پرهزینه می باشد و همچنین جشنواره تئاتر را نباید با جشنواره خوشنویسی و همچنین یا نقاشی از لحاظ تخصیص بودجه مقایسه کرد. جشنواره، چشم‌انداز تئاتر خراسان رضوی می باشد و همچنین بایستی و حتما شورای‌شهرستان، شهرداری‌ و همچنین سایر نهادها و همچنین ارگان‌ها بایستی و حتما به کمک اداره‌کل فرهنگ‌ و همچنین ارشاد و همچنین شورای دیدن کردن و نمایش استان بیایند تا جشنواره‌ها باکیفیت بالاتری برگزار شوند.

کارگردان دیدن کردن و نمایش مرداس پسری بازمانده از مرداس گفت: سالن‌های تئاتر در سطح شهرستان مشهد کم خواهند بود، امیدوارم شور آن اجرا در دل هنرمندان آن دیدن کردن و نمایش فروکش نکرده اداره فرهنگ و همچنین ارشاد و همچنین انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی تدبیری جهت ساخته یا ایجاد سالن‌های جدید بیاندیشند.

رستگار‌مقدم تاکید کرد: هیئت داوران آن دوره جشنواره تئاتر استانی رضوان با آنکه چهره و همچنین شناخته شده نبودند ولی باید توجه داشت خیلی زیاد توانمند و همچنین عادلانه داوری کردند و همچنین با آنکه آن دیدن کردن و نمایش در قسمت و بخش کارگردانی، بازیگری و همچنین موسیقی جایزه گرفتن کرد ولی باید توجه داشت می‌توانسته بود در قسمت و بخش نویسندگی هم دیده می شود.

انتهای پیام/م

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد در تاریخ ۶ September 2018 | 9:20 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …