سرخط خبرها
خانه / اخبار خراسان / سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد

|سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد از خراسان مسکن|

امیر رستگارمقدم در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: دیدن کردن و نمایش «مرداس پسری بازمانده از مرداس»، تلفیقی از مدرنیته و همچنین سنت و همچنین برگرفته از شاهکار نویسنده شهیر، آلبر کامو می باشد که جهت اجرای آن هم یک ماه تمرین داشتیم.

کارگردان دیدن کردن و نمایش مرداس پسری بازمانده از مرداس گفت: سطح کیفی جشنواره بیست و همچنین هشتم رضوان خیلی زیاد بالا و همچنین حضور جوانان به آن جشنواره نشاط بسیاری داده بود و همچنین بایستی و حتما امکانات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در اختیار هنرمندان جوون قرار گیرد.

رستگارمقدم گفتن کرد: نسل جوون هنرمندان تئاتر استان نشان دادند که آگاه و همچنین باسواد خواهند بود، ولی باید توجه داشت نباید فریب تشویق‌ها و همچنین جوایز را بخورند و همچنین در آن هنر به دنبال مفهوم و همچنین محتوا باشند.

او همچنین تصریح کرد: تئاتر هنری پرهزینه می باشد و همچنین جشنواره تئاتر را نباید با جشنواره خوشنویسی و همچنین یا نقاشی از لحاظ تخصیص بودجه مقایسه کرد. جشنواره، چشم‌انداز تئاتر خراسان رضوی می باشد و همچنین بایستی و حتما شورای‌شهرستان، شهرداری‌ و همچنین سایر نهادها و همچنین ارگان‌ها بایستی و حتما به کمک اداره‌کل فرهنگ‌ و همچنین ارشاد و همچنین شورای دیدن کردن و نمایش استان بیایند تا جشنواره‌ها باکیفیت بالاتری برگزار شوند.

کارگردان دیدن کردن و نمایش مرداس پسری بازمانده از مرداس گفت: سالن‌های تئاتر در سطح شهرستان مشهد کم خواهند بود، امیدوارم شور آن اجرا در دل هنرمندان آن دیدن کردن و نمایش فروکش نکرده اداره فرهنگ و همچنین ارشاد و همچنین انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی تدبیری جهت ساخته یا ایجاد سالن‌های جدید بیاندیشند.

رستگار‌مقدم تاکید کرد: هیئت داوران آن دوره جشنواره تئاتر استانی رضوان با آنکه چهره و همچنین شناخته شده نبودند ولی باید توجه داشت خیلی زیاد توانمند و همچنین عادلانه داوری کردند و همچنین با آنکه آن دیدن کردن و نمایش در قسمت و بخش کارگردانی، بازیگری و همچنین موسیقی جایزه گرفتن کرد ولی باید توجه داشت می‌توانسته بود در قسمت و بخش نویسندگی هم دیده می شود.

انتهای پیام/م

سالن‌های تئاتر در مشهد کم می باشد/ امیدوارم ارشاد فکری جهت تاسیس سالن‌های جدید داشته باشد در تاریخ ۶ September 2018 | 9:20 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1397062010161765315317304.jpg

"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت

"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت |"افزایش …