خانه / اخبار خراسان / اسامی نهایی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی توسط فدراسیون اعلام می‌می شود

اسامی نهایی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی توسط فدراسیون اعلام می‌می شود

اسامی نهایی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی توسط فدراسیون اعلام می‌می شود

|اسامی نهایی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی توسط فدراسیون اعلام می‌می شود از خراسان مسکن|

محمدرضا جلوه در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهدمقدس اظهار داشت: روند بررسی کردن مدارک داوطلبان کاندیداتوری ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی توسط کمیته سه نفره متشکل از دبیر هیئت فوتبال استان، نماینده حقوقی و همچنین نماینده اداره کل ورزش و همچنین جوانان استان خراسان رضوی از ابتدای هفته جاری آغاز شده و همچنین آن بررسی کردن براساس اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌های فدراسیون فوتبال صورت می‌گیرد.

او همچنین گفتن کرد: براساس اساسنامه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مدارک تمامی داوطلبان مورد بررسی کردن قرار گرفت؛ طبق اراده و تصمیم راسخ کمیته سه نفره در تاریخ ۱۹ شهریورماه، بعد از بررسی کردن تمامی مدارک کمیته اعلام کرده که تا امروز ساعت ۲۰، ۷ فرد یا شخص از واجدان شرایط که نقص مدرک دارند بایستی و حتما تا آن ساعت نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام و همچنین آنها را به دبیر هیئت فوتبال استان تحویل دهند.

مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت:‌ فردا نیز آخرین جلسه کمیته بررسی کردن مدارک داوطلبان کاندیداتوری ریاست هیئت فوتبال استان از ساعت ۱۵ برگزار و همچنین پس نتیجه آن می شود که نهایی جهت اداره‌کل ورزش و همچنین جوانان و همچنین همچنین جهت استعلامات افرادی که واجد شرایط خواهند بود ارسال می‌می شود و همچنین بعد از طی مراحل استعلام مدارک تمامی داوطلبان حتی افرادی که از لحاظ بررسی کردن کمیته سه نفره حائز کاندیداتوری نبوده‌اند به فدراسیون فوتبال ارسال می‌می شود.

جلوه گفت: دبیر هیئت فوتبال خراسان رضوی اعلام کرده اسامی تمامی افرادی که تائید شده‌اند صرفا از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد و همچنین بایستی و حتما مراحل استعلامات در آن باره دنبال می شود و همچنین اسامی مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر تائید یا رد کذب می باشد و همچنین نام هیچ کاندیدایی قبل از تائید فدراسیون فوتبال اعلام نمی‌می شود. اسامی نهایی نامزدهای مورد تائید در نهایت توسط فدراسیون اعلام می‌می شود؛ تاریخ نمایش مجمع هیئت فوتبال استان نیز بایستی و حتما از سوی فدراسیون اعلام می شود.

انتهای پیام/ ز

اسامی نهایی نامزدهای ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی توسط فدراسیون اعلام می‌می شود در تاریخ ۱۲ September 2018 | 10:17 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …