خانه / اخبار خراسان / ۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مشهد برپا شد

۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مشهد برپا شد

۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مشهد برپا شد

|۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مشهد برپا شد از خراسان مسکن|

راضیه علیرضایی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسیکنونی جهت بهبود اوضاع بازار در استان خراسان رضوی کشف انبارهای کالاهای احتکار شده بوده که در آن باره هماهنگی خیلی زیاد خوبی با قوه قضائیه به عمل آمده می باشد.

او همچنین گفتن کرد: حتما همه تو هم آن روزها خبرهای جدید کشفیات کالاهای احتکاری را شنیده‌اید و همچنین تلاشی که ما داشته‌ایم آن بوده که بتوانیم با سرعت هر چه تمام‌تر کالاهای احتکاری ر ا در بازار توزیع کنیم و همچنین البته در آن  باره حمایت‌های خیلی زیاد خوبی از طرف قوه قضائیه گرفته شده می باشد.

ریاست نهاد صنعت، معدن و همچنین تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از دیگر اقداماتی که جهت تنظیم بازار در دستور کار قرار گرفته، نمایش نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا بوده که یکی از آنها اکنون در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حال نمایش می باشد.

علیرضایی ادامه داد: همچنین و علاوه بر آن مکان در ۲ مکان دیگر شهرستان مشهد نیز نمایشگاه عرضه مستقیم برپا شده که یکی از آنها نبش بهمن ۲۳ و همچنین غیره ای غیره ای هم در میدان معراج بوده که کالاهایی مانند برنج، گوشت، حبوبات، شکر و همچنین سایر کالاهای اساسی با نرخ تصویب شده و مصوب قانون دولتی در آنها عرضه می‌می شود.

او همچنین تأکید کرد:هدف اصلی که  از نمایش چنین نمایشگاه‌هایی دنبال می‌می شود آن می باشد که بتوان کالاهای مورد مستلزم و نیاز  خانوار را با نرخ تنظیم بازار و همچنین تصویب شده و مصوب قانون در اختیار شهروندان و مردم شهر به ویژه اقشار کم درآمدتر قرار داد.

انتهای پیام/م

۳ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مشهد برپا شد در تاریخ ۱۳ September 2018 | 10:18 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …