خانه / اخبار خراسان / "افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت

"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت

"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت

|"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت از خراسان مسکن|

محمود بنانژاد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت: متأسفانه بایستی و حتما آن را گفت که در اکثر تیم‌های کالایی زیرمجموعه لوازم‌التحریر در بازار شهرستان مشهد شاهد افزایش نرخ بوده‌ایم.

او همچنین با گفتن آنکه علت اصلی افزایش نرخ لوازم‌التحریر وابستگی آن کالاها به نرخ ارز می باشد، خاطرنشان کرد: آن پیشامد جدید نوعی آسیب می باشد که تمام کالاهایی که در کشور ما مورد مستلزم و نیاز شهروندان و مردم شهر می باشد به نوعی با نرخ ارز ارتباط داشته و همچنین با  افزایش نرخ ارز بالا رفتن نرخ هم به وجود می‌آید.

ریاست اتاق اصناف مشهدمقدس اظهار داشت: ما جهت تأمین مستلزم و نیاز کالایی لوازم‌التحریر مشکلی نداریم ولی باید توجه داشت متأسفانه قیمت و نرخ ها خیلی زیاد بالا بوده و همچنین جهت تنظیم بازار اقدام به عرضه انواع لوازم‌التحریر در نمایشگاه بین‌المللی داشته‌ایم ولی باید توجه داشت آن مقدار و اندازه و میزان تمام مستلزم و نیاز بازار را رفع نمی‌کند.

بنانژاد ادامه داد: البته در آن میان بعضی از تخلفات هم دیده می‌می شود به عنوان مثال بعضی از فروشندگان کالاهایی را از قبل خریداری نموده اند و همچنین هم اکنون بایستی و حتما با آن هم نرخ قبلی کالای خود را به فروش برسانند ولی باید توجه داشت نرخ را بالا برده و همچنین در آن حوزه تخلف می‌کنند.

او همچنین گفتن کرد: در آن باره مستلزم و نیاز می باشد که تدبیری بلندمدت اندیشیده می شود چراکه با آن اوضاع، با نوسانی که در نرخ ارز همین مشکل به وجود می‌آید در واقع مستلزم و نیاز می باشد که جهت تولید بهینه و همچنین یا نرخ پایین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی داشت.

انتهای پیام/ ز

"افزایش بی‌منطق" نرخ لوازم‌التحریر در بازار مشهد؛ "گرانی" گریبان اول مهر دانش‌آموزان را گرفت در تاریخ ۱۵ September 2018 | 10:23 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …