خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران "حسینی" می باشد، استکبار شکست خورده/ سفره ما را هدف گرفتند ولی باید توجه داشت بازهم شکست‌شان می‌دهیم

آیت‌الله علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران "حسینی" می باشد، استکبار شکست خورده/ سفره ما را هدف گرفتند ولی باید توجه داشت بازهم شکست‌شان می‌دهیم

آیت‌الله علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران "حسینی" می باشد، استکبار شکست خورده/ سفره ما را هدف گرفتند ولی باید توجه داشت بازهم شکست‌شان می‌دهیم

|آیت‌الله علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران "حسینی" می باشد، استکبار شکست خورده/ سفره ما را هدف گرفتند ولی باید توجه داشت بازهم شکست‌شان می‌دهیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در مراسم عزاداری روز عاشورای حسینی در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) حرم رضوی اظهار داشت: قیام امام و پیشوا حسین (ع) در برابر جریان حاکم با آن هم همه سلاح مرگبار آن هم روز نبود، در برابر انحراف ملت‌ها بود‌. ما می‌توانیم به دنیای امروز ثابت کنیم که با همه سرکوب‌گری‌ها و همچنین مظالم، انقلاب و همچنین قیام امام و پیشوا حسین (ع) پیروز می باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی افزود: با آن منطق قیام سیدالشهدا(ع) پیروز می باشد و همچنین دشمن امام و پیشوا حسین (ع) شکست خورده، دنیای امروز همه چیز را از زاویه مادیات می‌بیند و همچنین با ما بایستی و حتما ملاک و همچنین مدرکی که دنیای امروز بپسندد نشان بدهیم که امام و پیشوا حسین (ع) در قیامش پیروز شده می باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی در ادامه تصریح کرد: امام و پیشوا صادق (ع) در زیارت عاشورا می‌فرمایند: خداوند تبارک و تعالی لعنت کند امتی را که امام و پیشوا حسین (ع) را از مقام خودش دفع کرد و همچنین نگذاشت به حقش برسد، خداوند تبارک و تعالی لعنت کند امتی را که سیدالشهدا(ع) را از مقام و همچنین رتبه‌ای‌ که خداوند تبارک و تعالی برایش قرار داده بود، زائل کرد و همچنین خداوند تبارک و تعالی لعنت کند امتی را که امام و پیشوا حسین (ع) را کشت.

او همچنین اضافه کرد: امام و پیشوا صادق (ع) اول امت را لعنت می‌کند و همچنین بعد شمر، یزید، ابوسفیان، معاویه و همچنین یزید را لعنت می‌کند، علتش را هم سیدالشهدا(ع) در سخنی که از اصل انگیزه انقلاب و همچنین قیام مطرح کردند اینگونه فرمودند: من قیام کردم جهت آنکه امت را اصلاح کنم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی ادامه داد: مشکل در امت می باشد نه در جریان مستکبر حاکم، یعنی در صورتی که بنا بود که امت مشکل نداشته باشد آن جریان ظالم بر سرنوشت و همچنین مقدرات دین مسلط نمی‌شد که با حجت خداوند تبارک و تعالی اینگونه عمل کند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: جمعیت ۱۲۰ هزار نفری که با امام و پیشوا حسین (ع) جنگیدند، یک لشگر از پادگان درآمده نبودند، آن جمعیت مرد و همچنین زن، شهروندان و مردم شهر کوفه بودند، آن شهروندان و مردم شهر آمدند خون پسر پیغمبر را ریختند، امام و پیشوا حسین (ع) می‌گوید من آن را می‌خواهم درست کنم.

او همچنین با اشاره به آنکه امام و پیشوا خمینی (ره) فرمودند ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر می باشد، گفت: ماه صفر تمام نشده بود شهروندان و مردم شهر نظام شاهنشاهی را به خاک نشاندند، آن اثر کربلا می باشد‌.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی افزود: تا روزی که آن امت حسینی می باشد، استکبار شکست خورده می باشد و همچنین شاهد ۴۰ سال شمسی شهروندان و مردم شهر انقلابی هستیم‌. حرکتی که سیدالشهدا(ع) شروع کردند، ادامه دارد، آن سینه‌زدن‌ها و همچنین عزاداری‌ها شهروندان و مردم شهر در روز عاشور و همچنین تاسوعا دلالت می‌کند که کربلا ادامه دارد و همچنین کربلا موجود می باشد.

او همچنین ادامه داد: هر زمینی زمین کربلاست و همچنین هر روز روز عاشورا می باشد و همچنین هرچه می‌گذرد آن سرزمین وسیع‌تر می‌می شود و همچنین در مقابل جریان استکباری که جهان را گرفته می‌ایستد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: اکنون که همه دنیا به سر ما ریخته می باشد، ما شکستشان می‌دهیم، سفره ما را هدف گرفته‌اند ولی باید توجه داشت بازهم شکستشان می‌دهیم و همچنین بعدی برقرار می باشد.

انتهای پیام/

آیت‌الله علم‌الهدی: تا روزی که ملت ایران "حسینی" می باشد، استکبار شکست خورده/ سفره ما را هدف گرفتند ولی باید توجه داشت بازهم شکست‌شان می‌دهیم در تاریخ ۲۰ September 2018 | 8:54 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …