خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندهید یک پیاده نظام آمریکا رزق شهروندان و مردم شهر را احتکار کند؛ دشمن از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده می‌کند

آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندهید یک پیاده نظام آمریکا رزق شهروندان و مردم شهر را احتکار کند؛ دشمن از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده می‌کند

آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندهید یک پیاده نظام آمریکا رزق شهروندان و مردم شهر را احتکار کند؛ دشمن از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده می‌کند

|آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندهید یک پیاده نظام آمریکا رزق شهروندان و مردم شهر را احتکار کند؛ دشمن از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده می‌کند از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهدمقدس، آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور امام و پیشوا هشتم شیعیان و همچنین در جمع زائران و همچنین مجاوران اظهار داشت: سخن امروز در مورد اسارت اهل بیت(ع) می باشد که یک جریان انفعالی از سوی دشمن و همچنین خود اهل بیت(ع) نبود؛ اهل بیت(ع) با پیشامد جدید اسارت یک برخورد انفعالی نداشتند و همچنین هم اهل بیت(ع) و همچنین هم دشمن جهت آن جریان برنامه جذاب و جالب و خوب داشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن بعد از اسارت اهل بیت امام و پیشوا حسین(ع) عنوان کرد آن اسراء، اسرای معمولی نیستند و همچنین خانواده پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و همچنین رسول الله(ص) خواهند بود؛ دشمن گفت ما در آن اسارت بایستی و حتما سه هدف را دنبال کنیم: هدف اول تحقیر تباری اینهاست و همچنین بایستی و حتما با اینها به نحوی برخورد کنیم که تبار خود را فراموش کنند و همچنین از وابستگی تباری خود متنفر شوند و همچنین هیچوقت به آن تبار افتخار نکنند تا چه رسد به آنکه درصدد انتقام باشند. هدف دوم دشمن در آن اسارت تحقیر شخص پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و همچنین هیبت رسول الله(ص) بود و همچنین نیت و اراده داشت عظمت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله تنازل پیدا کند و همچنین شهروندان و مردم شهر ایشان را به عنوان یک عنصر باعظمت در راس امت نبینند و همچنین هدف سوم دشمن آن بود که اسارت را در شکلی دیدن کردن و نمایش دهد و همچنین به صورتی درآورد که جهت همه مخالفان بنی امیه و همچنین دستگاه حکومت یک عبرت می شود تا کسی درصدد مخالفت با یزید برنیاید.

آیت الله علم الهدی با اشاره به آنکه دشمن در راستای آن سه هدف و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب، برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کرده بود گفت: جهت مثال هنگام و زمانی که اهل بیت(ع) به کوفه رسیدند به آنها صدقه دادند و همچنین صدقه دهندگان ماموران عبیدالله بن زیاد بودند که نان و همچنین خرما آورده بودند و همچنین گفتند آن صدقه می باشد تا هیبت آن‌ها ریخته می شود.

خطیب جمعه مشهدمقدس با اشاره به آنکه به نحوی با اهل بیت(ع) برخورد می‌کردند تا آنها از وضع موجود مستاصل شوند خاطرنشان کرد: جهت مثال زن‌ها و همچنین بچه‌ها را با آهن بسته بودند. جهت حرکت اهل بیت(ع) کجاوه و همچنین محمل ترتیب نداده بودند تا آنها به مشکل بیفتند. اهل بیت(ع) را با آهن به تخته پاره بسته بودند و همچنین تو تصور کنید که یک کودک چقدر می‌تواند آن شرایط را تحمل کند؟

آیت الله علم الهدی با اشاره به آنکه دشمن با برنامه جذاب و جالب و خوب آن کار را صورت می‌داد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب اهل بیت(ع) نیز مقاومت و همچنین ایستادگی در خط انقلابی سیدالشهدا(ع) بود تاکید کرد: اسارت از نگاه اهل بیت(ع) نیز برنامه جذاب و جالب و خوب داشت و همچنین آن گونه نبود که اینها منفعلانه برخورد کنند؛ برنامه جذاب و جالب و خوب خود اهل بیت(ع) آن بود که اندیشه انقلاب را از مسیر عاطفه و همچنین احساس در درون جان شهروندان و مردم شهر، جای دهند. اهل بیت(ع) سکوت نکردند و همچنین حرف می‌زدند. غیر از حضرت زینب(س)، فاطمه کبری و همچنین ام کلثوم نیز سخنرانی می‌کردند و همچنین آن سخنرانی‌ها در مجامع عمومی بود.

او همچنین ادامه داد: آن سخنرانی‌ها در محضر امام و پیشوا چهارم(ع) بود تا اندیشه از راه احساس و همچنین عاطفه در درون مغزها جای داده می شود و همچنین در برابر هر خطبه‌ای اجتماع متحول می‌شد و همچنین شهروندان و مردم شهر زیر و همچنین رو می‌شدند حتی مردمی که در کشتن و قتل سیدالشهدا(ع) حضور داشتند نیز زیر و همچنین رو می‌شدند؛ آنچه در سرنوشت و همچنین سرگذشت کربلا نقل شده اکثرا و بیشتر متمرکز بر جنبه عاطفی بحث و داستان بوده و همچنین امروز هم در مجالس عزاداری و همچنین روضه خوانی سعی بر آن می باشد که روضه خوانده می شود و همچنین چند قطره اشک ریخته می شود و همچنین در گفتن جریان و همچنین آنچه در کربلا قبل تنها و فقط به نقطه عاطفی که دلها را بسوزاند و همچنین اشک را جاری کند توجه و همچنین تکیه شده در حالی که اصل جریان شکل غیره ای بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: در صورتی که قرار می باشد اشکی ریخته می شود بایستی و حتما توام با معرفت شناسی باشد؛ رسالت انقلابی از سوی اهل بیت(ع) در جریان اسارت فراموش نشده بود. اهل بیت از سوی سیدالشهدا(ع) حساب شده وارد جریان کربلا شده بودند و همچنین اینها ماموریت و همچنین رسالت داشتند. دخترک های جوان و ازدواج نکرده امام و پیشوا حسین فاطمه کبری حضرت سکینه و همچنین فاطمه صغری و همچنین دختر سوم فاطمه صغیره می باشد که بین راه کربلا به عنوان رقیه لقب گرفت. هنگام و زمانی که رقیه وارد گوی قتلگاه شد تنها و فقط سه سال شمسی داشت.

آیت الله علم الهدی در ادامه با تصریح آن نقطه که موج عزاداری سیدالشهدا(ع) در آن ایام و همچنین در آن موقعیت حساس در پیشامد جدید ارزشگذاری انقلاب اسلامی ما در دورن مغزها اثری فوق العاده داشت اظهار داشت: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود مکرر کلمه شرایط و همچنین موقعیت حساس می باشد را اعلام کردند و همچنین آن حساسیت به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنین معیشتی نیست بلکه به دلیل نوع شگرد و همچنین فتنه و همچنین توطئه‌ای می باشد که دشمن نسبت به اساس نظام و همچنین انقلاب دارد.

او همچنین افزود: بعضی تصور می‌کنند آن معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی امروز ما نیرو دشمن و همچنین ضعف ماست در حالی که آن گونه نیست و همچنین از آثار نیرو نیست و همچنین پیشامد جدید تحریم اقتصادی دشمن دلالت بر ضعف و همچنین زبونی دشمن ما دارد. دشمنی که ناوگانش دل اقیانوس‌ها را می‌شکافد و همچنین در نقطه نقطه دنیا حضور مقتدر نظامی دارد در مقابل ما آنقدر ضعیف می باشد که جز با توطئه و همچنین شیطنت اقتدار و قدرت مقابله ندارد.

او همچنین گفتن کرد: علت آنکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند شرایط و همچنین موقعیت حساس می باشد آن می باشد که دشمن دیده یک انقلاب در استکبارستیزی و همچنین مبارزه با آن دشمن شروع شده و همچنین ۴۰ سال شمسی عمر کرده و همچنین همه توطئه‌ها را از میان برده و همچنین از روز نخست قدرتمندتر می باشد و همچنین دشمن امروز از روز اول آن انقلاب، ضعیف تر و همچنین ذلیل‌تر می باشد و همچنین دنبال آن می باشد که کاری کند که شهروندان و مردم شهر ما در آن حرکت جلویشان بسته می شود و همچنین نتوانند رشد را ادامه دهند.

آیت الله علم الهدی با اشاره به آنکه با آن اقتدار و قدرت انقلاب به زودی سفره استکبار دشمن جمع شده می باشد گفت: دشمن می‌خواهد جلوی ما را سد کند و همچنین درصدد می باشد جهت ما و همچنین نسل جوون ما که تجربه پیروزی انقلاب را ندارند ثابت کند راه رفته ما در آن ۴۰ سال شمسی اشتباه بوده؛ هنگام و زمانی که بنا شد آدم‌ها و همچنین جوانترها که قبل را درست تجربه نکردند و همچنین آن هم را به روایت صدا و همچنین تصویر در دست دارند و همچنین امروز با معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی جامعه را سر در گریبان ببینند ممکن می باشد بگویند انقلاب اشتباه بوده و همچنین هدف دشمن نیز همین می باشد.

او همچنین تصریح کرد: دشمن با دو جنگ به سراغ ما آمده که یکی جنگ اقتصادی و همچنین غیره ای جنگ رسانه‌ ای می باشد؛ در جنگ اقتصادی هدف معیشت ماست تا جوون ما فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کند از روز نخست فقیر و همچنین مستاصل بوده‌ایم و همچنین همه آن‌ها به دلیل گفتن شعار “مردن و مرگ بر آمریکا” بوده می باشد؛ دشمن جریان اقتصاد را هدف گرفته و همچنین در جنگ رسانه‌ای نیز به عناوین متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین با جریان‌های اطلاع رسانی سراسر جهان دائم تلقین کرده و همچنین ما را به اوضاع بدبین می‌کند و همچنین با آن نومیدی و همچنین بدبینی انقلاب ما بعد از ۴۰ سال شمسی ادامه پیدا نکند و همچنین مقام معظم رهبری فرمودند اکنون موقعیت حساسی می باشد که گرفتار توطئه دشمن شده‌ایم.

آیت الله علم الهدی افزود: آن‌ها به معنای تائید سوءتدبیر مجلس و همچنین حکومت نیست و همچنین به معنای آن نیست که وضع اقتصادی شهروندان و مردم شهر جهت رهبری نامعلوم می باشد، در آن مملکت آن هم کس که از همه اکثرا و بیشتر به جزئیات احوالات شهروندان و مردم شهر آگاهی دارد مقام معظم رهبری می باشد؛ ایشان به مضر و همچنین بد تدبیرها واقف خواهند بود و همچنین اعتراض و همچنین انتقاد ایشان از همه اکثرا و بیشتر می باشد ولی باید توجه داشت حمایت از حکومت و همچنین مجلس و همچنین جریان کارگزاری نظام به دلیل آن می باشد که در آن شرایط حساس قرار داریم. اشتباه نکنیم که دشمن از آن اشتباه ما در جنگ رسانه‌ای خود به آن هم استشهاد دهد. دشمن می‌خواهد از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده کند.

او همچنین گفتن کرد: از برکات عشق به اهل بیت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) و همچنین برکات تاسوعا و همچنین عاشورا و همچنین علی دوستی  آن می باشد که خداوند متعال بر ما منت گذاشته و همچنین سایه میوه دل پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله بر ما پرتوافکن می باشد و همچنین مسائل دقیق رصد شده و همچنین انقلاب به پیش می‌رود و همچنین از تمامی معظلات و مسائل و مشکلات نیز بیرون خواهیم رفت.در دوران دفاع مقدس اوضاعی به مراتب پیچیده‌تر داشتیم ولی باید توجه داشت شهروندان و مردم شهر مقاومت کردند و همچنین دشمن جهت دائما به عقب رانده شد. روزی در آن مملکت بود که ۱۵۰۰ کیلومتر خاک آن دشمن زیر پای آن دشمن بود ولی باید توجه داشت اکنون آن جبهه در کنار دریای مدیترانه تشکیل شده می باشد. شهروندان و مردم شهر مقاومت کنند و همچنین مسئولان نیز وارد فعالیت و همچنین مدیریت جهادی شوند و همچنین کنار نایستند و همچنین تماشا کنند که یک سودجو و همچنین پیاده نظام آمریکایی با سودجویی و همچنین احتکار، رزق شهروندان و مردم شهر را از آنها بگیرد.

آیت الله علم الهدی گفت: از سوی دیگر در میدان جنگ رسانه‌ای، بایستی و حتما به دشمن ثابت کنیم که همه ما یک صدا هستیم؛ حکومت و همچنین مجلس و همچنین شهروندان و مردم شهر ما یکی خواهند بود و همچنین در یک صف مقابل دشمن ایستاده‌اند. تدبیری که در حل معظلات و مسائل و مشکلات معیشتی شهروندان و مردم شهر دارند مراقب باشید ما را به دست دشمن ندهند. آن کنوانسیون FATF رئیسش وزیر خزانه داری آمریکاست و همچنین فرمانده مطلق جنگ با ما و همچنین جنگ اقتصادی با ما آن‌ها خواهند بود. چه چیزی را قرار می باشد تصویب کنید؟ قرار می باشد ما را دوباره به دشمن بدهند و همچنین ملت را در محاصره دشمن قرار دهند؟ مسائل را دقیق ببینید و همچنین تاریخ آن کنوانسیون را ببینید. با یک تهدید دشمن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنند ما خود را در چنگ دشمن قرار دهیم. یک بار با ارز و همچنین سکه تدبیر کردید و همچنین آن اوضاع را جهت شهروندان و مردم شهر پیش آوردید. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن آن شهروندان و مردم شهر باشید. دشمن سیلی خورده و همچنین درصدد جبران آن سیلی می باشد.

انتهای پیام / ع

آیت‌الله علم‌الهدی: اجازه ندهید یک پیاده نظام آمریکا رزق شهروندان و مردم شهر را احتکار کند؛ دشمن از کوچک‌ترین کلمات ما در جنگ رسانه‌ای خود بهره بری و استفاده می‌کند در تاریخ ۲۱ September 2018 | 8:51 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …