خانه / اخبار خراسان / آیت‌الله علم‌الهدی: همه اقتدار و قدرت‌های مادی جهان به دنبال براندازی اسلام خواهند بود

آیت‌الله علم‌الهدی: همه اقتدار و قدرت‌های مادی جهان به دنبال براندازی اسلام خواهند بود

آیت‌الله علم‌الهدی: همه اقتدار و قدرت‌های مادی جهان به دنبال براندازی اسلام خواهند بود

|آیت‌الله علم‌الهدی: همه اقتدار و قدرت‌های مادی جهان به دنبال براندازی اسلام خواهند بود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری خراسان مسکن از مشهد مقدس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی عصر امروز در مراسمی که به‌مناسبت آغاز سال شمسی تحصیلی جدید طلاب که در مکتب نرجس برگزار شد، با اشاره به‌آنکه موقعیت‌شناسی ابزاری جهت تکامل پیشرفت انسان می باشد؛ اظهار داشت: موقعیت‌شناسی از آن هم معرفت‌ها و همچنین شناخت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت هر انسانی می باشد و همچنین توجه به‌موقعیت‌شناسی می‌تواند به‌انسان کمک کند، در انجام تکلیف خود دچار اشتباه و همچنین اشکال نشود، مسیر خود را گم نکند و همچنین تکلیف خودش را هم در تداوم سعادت و همچنین نیکبختی انجام دهد.

او همچنین افزود: یکی از وظایف طلاب آن می باشد که در انجام وظایف خود به‌موقعیت‌شناسی دین و همچنین موقعیت‌شناسی امروز اسلام توجه کنند.

آیت‌الله علم الهدی در ادامه با اشاره به موقعیت اسلام در جهان امروز، خاطرنشان کرد: امروز توسعه اسلام در دنیا در چهره فکری و همچنین مکتبی اسلام می باشد، در حال حاضر، همه دنیا و همچنین اقتدار و قدرت‌های مادی جهان دست در دست هم داده‌اند تا اسلام و همچنین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) را برانداری کنند.

امام و پیشوا جمعه مشهد در ادامه تصریح کرد: مدافع اسلام طلبه‌ها خواهند بود و همچنین اقتدار و قدرت‌های مادی جهان نیت و اراده دارند، موضوعی به‌نام جریان اسلام در عرصه کره زمین باقی نماند که سنگلاخ اصلی رقابت آنها در جهانخواری باشد، حاکمیت بر دهکده جهانی تنها جهت آمریکا نیست، بلکه همه اقتدار و قدرت‌های پهناور و بزرگ جهان نیت و اراده دارند آن عرصه را تصاحب کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: اقتدار و قدرت‌های مادی جهان جهت رقابت با هم به‌میدان آمدند، ولی باید توجه داشت وجود اسلام عاملی می باشد که نمی‌گذارد آن اقتدار و قدرت‌ها بتوانند جهانخواری را در دنیا توسعه دهند، بنابراین، آنها به‌دنبال از بین بردن اسلام خواهند بود.

او همچنین گفتن کرد: تنها جریان مستقیم مستحکم راست‌قامت، یک سر و همچنین گردن اکثرا و بیشتر نیست و همچنین آن هم هم مقام معظم رهبری خواهند بود.

آیت‌الله علم‌الهدی با گفتن آنکه دانشجویان حوزه‌های علمیه، طلبه اسلام خواهند بود؛ خاطرنشان کرد: طلبه‌ها، دربان ساحت مقدس امام و پیشوا زمان(عج) و همچنین مظهر اقتداراسلام خواهند بود، آنها از جبهه اسلام دفاع می‌کنند، بنابراین، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد، موقعیت اسلام در جهان امروز را درک کرده و همچنین بر اساس آن هم، خود را آماده دفاع از اسلام کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: مقام معظم رهبری در یکی از جلسات خبرگان به آن موضوع اشاره داشتند که درست می باشد که امروز جنگ ما جنگ اقتصادی می باشد، ولی باید توجه داشت تنها جنگ اقتصادی نیست؛ یک جنگ رسانه‌ای هم هست، چراکه دشمن سعی دارد در کنار فشار اقتصادی شهروندان و مردم شهر را ناامید کند، به‌ما هم فرمودند که شماها حواستان جمع باشد تا پیاده نظام دشمن در جنگ رسانه‌ای قرار نگیرید.

انتهای پیام/ش

آیت‌الله علم‌الهدی: همه اقتدار و قدرت‌های مادی جهان به دنبال براندازی اسلام خواهند بود در تاریخ ۳۰ September 2018 | 5:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …