خانه / اخبار خراسان / گروگان‌گیری در مشهد با دستگیری گروگان‌گیر خاتمه یافت

گروگان‌گیری در مشهد با دستگیری گروگان‌گیر خاتمه یافت

گروگان‌گیری در مشهد با دستگیری گروگان‌گیر خاتمه یافت

|گروگان‌گیری در مشهد با دستگیری گروگان‌گیر خاتمه یافت از خراسان مسکن|

قاضی حسن حیدری در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار خراسان مسکن در مشهد مقدس اظهار داشت:  در ساعت ۲ و همچنین ۳۰ دقیقه بامداد قبل فردی یا شخصی وارد منزل خواهرش می‌می شود و همچنین طبق گفته خواهرش تا ۵ صبح در داخل آشپزخانه شروع به کشیدن شیشه می‌کند تا آنکه مورد اعتراض خانواده قرار می‌گیرد.

او همچنین افزود: بعد از آن هم شخص با توهمی که داشته از شوهرخواهر خود تقاضای اسلحه می‌کند و همچنین با چاقویی که همراه داشته دو ضربه به شوهرخواهرش وارد می‌کند. بعد از آن هم از سر و همچنین صدایی که ساخته یا ایجاد می‌می شود خواهر آن شخص متوجه می‌می شود و همچنین از منزل و خانه بیرون ‌می‌رود و همچنین صاحب‌منزل و خانه را مطلع می‌کند.

دست یار دادستان مرکز خراسان رضوی ادامه داد: صاحب‌منزل و خانه به پلیس ۱۱۰ اطلاع می‌دهد و همچنین تقریبا از ساعت ۵ تا ۹ صبح پلیس درگیر پیشامد جدید گروگانگیری می‌می شود.

حیدری اضافه کرد: شخص بعد از آن هم که شوهرخواهر مصدوم از منزل و خانه خارج می‌می شود، خواهرش که باردار بوده دست‌هایش را از پشت می‌بندد و همچنین خواهرزاده ۵ ساله‌اش را گروگان می‌گیرد و همچنین دوباره تقاضای کلت و همچنین فشنگ می‌کند.

او همچنین با اشاره به آنکه بحث گرونگان‌گیری و همچنین جان گروگان‌ها مطرح بوده می باشد، گفت: عوامل ۱۱۵، اورژانس فرهنگی و اجتماعی و همچنین پلیس ۱۱۰ در صحنه حضور پیدا می‌کنند و همچنین با صحبت‌های مختلفی که انجام می‌می شود، دست یار محترم دادستان آقای حسینی به همراه بازپرس ناحیه وارد صحنه می‌شوند و همچنین قبل از آن هم هم یکی از بازپرس‌های دیگر در صحنه حضور داشته که مبادا جهت کسی اتفاقی نیفتاد.

دست یار دادستان مرکز خراسان رضوی افزود: در آن عملیات در کنار افسران ارشد پلیس آگاهی، پلیس نوپو که کارشان رهاسازی گروگان‌هاست نیز در صحنه حضور داشتند و همچنین بخشی از امکانات پلیس جهت آن کار اختصاص پیدا کرد و همچنین خیابان‌ها نیز یک طرفه شد تا از هیجان‌های کاذب جلوگیری می شود.

حیدری خاطرنشان کرد: مصدوم به بیمارستان هاشمی‌نژاد منتقل شد و همچنین مورد جراحی قرار گرفت و همچنین در حال حاضر مصدوم داخل بیمارستان می باشد. متهم نیز بازداشت شده می باشد و همچنین تا تفهیم اتهام در اختیار پلیس جنایی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ ز

گروگان‌گیری در مشهد با دستگیری گروگان‌گیر خاتمه یافت در تاریخ ۶ October 2018 | 11:27 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …